Argentina zuří! Funebrák si dělal selfíčko s mrtvým Maradonou. Sahal na něj do otevřené rakve

Sportovní

Velké pobouření v emocionálně již tak dost vyšponované atmosféře v Argentině, která se ve čtvrtek loučila se zesnulým legendárním fotbalistou Diegem Maradonou, vyvolal svým chováním pracovník pohřební služby Diego Molina. Skandální fotka, s níž se chlubil na sociálních sítích, ho nakonec stála pracovní místo.

Molina si pořídil snímek u otevřené rakve s tělem mrtvého Maradony, jemuž pravou rukou sahal na hlavu a levou ukazoval zdvižený palec.

Robustní holohlavý muž byl jedním z pracovníků pohřební společnosti, která připravovala Maradonovo tělo do otevřené rakve pro rozlučku s nejbližšími příbuznými.

Pro veřejnost pak byla zavřená rakev s ostatky fotbalového génia pokryta argentinskou vlajkou a samotným Maradonou podepsaným reprezentačním dresem.

Fanoušci loučící se s Diegem Maradonou.

sntv

Molinovo jednání velkou část fanoušků rozzuřilo k nepříčetnosti. V zemi, kde měl jeden z nejlepších fotbalistů všech dob takřka božský status, je něco takového považováno za svatokrádež a znesvěcení.

Pracovníkovi pohřební služby také začaly chodit výhrůžky smrtí. „Chci, aby ten plešoun, který se fotí u Diegova těla, byl mrtvý. Mrtvý!“ běsnil například jeden z fanoušků.

Rakev s Diegem Maradonou přesouvají v prezidentském paláci.

sntv

Pohřební společnost Sepelios Pinier, která obřad zajišťovala, potvrdila místním médiím, že Molina dostal po vypuknutí skandálu okamžitě výpověď.

Smrt fotbalového boha

Diego Armando Maradona

*30. října 1960 (Lanús, Argentina)

†25. listopadu 2020 (Tigre, Argentina)

Články, glosy, ohlasy a videa

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen