Bizarní střídání Buffala. Tohle je opravdu moc!

Sportovní

Adrian Kraus, ČTK/AP

S Washingtonem, který vede Východní divizi, hráli hokejisté Buffala poměrně vyrovnanou partii. Necelé dvě minuty před koncem první části byli na dostřel jediného gólu, avšak dvacet sekund před první sirénou přišlo ono nešťastné střídání.

V jednu chvíli se na ledě objevilo deset (!) hráčů Sabres, kteří si střídání opravdu špatně načasovali. Chumlu před střídačkou si samozřejmě rozhodčí všimli a hráčská lavice tedy vyfasovala dvouminutový trest. Krátce po začátku druhé třetiny potrestal chybu Sabres obránce Schultz, který v přesilovce zvyšoval na 3:1 pro Capitals.

[embedded content]

Více se dařilo hokejistům Buffala proti Letcům z Philadelphie. V souboji prohrávali 0:2 a 2:3, ale po úžasné závěrečné pětiminutovce, ve které vsítili tři branky, zápas otočili a mohli se radovat ze své teprve sedmé výhry v letošní sezoně. Neskutečný zákrok předvedl na konci druhé třetiny jejich gólman Linus Ullmark.

[embedded content]

Ten svou hokejkou zabránil jasnému gólu Seana Couturiera, který měl před sebou v podstatě prázdnou branku. Jednalo se o velice důležitý zákrok za stavu 2:2 ve druhé třetině, ale Švéd ho zvládl bravurně. Sabres nakonec zvítězili 5:3.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen