Dojemné loučení na pokračování. Další pamětník zlaté éry opouští Plzeň

Sportovní

Vlastimil Vacek, Právo

Loučení až dojemné. Limberský a Hořava je mají za sebou. Ve Viktorce prožili své nejlepší léta. Po roce dal sbohem také reprezentant Ondrášek. A teď došlo i na dalšího pamětníka zlatých časů.

„Ve Viktorce jsem prožil krásné chvíle, odehrál spoustu velkých zápasů, na které nikdy nezapomenu. Stejně tak zůstane vždy v mé paměti skvělá parta a samozřejmě fanoušci,“ říká na klubovém webu Jan Kovařík, který po osmi a půl letech mění dres a již v pátek se zapojí do přípravy v Bohemians 1905.

„Je to pro mě zase nová výzva, budu se chtít prosadit. Ale Viktorce budu i nadále držet palce, hlavně, aby se povedlo postoupit v pohárech,“ vzkazuje Kovařík.

Podle Jana Kovaříka se ukázala síla týmu

Sport.cz

Plzeňský dres oblékl levonohý fotbalista poprvé v roce 2013, když přestoupil do Štruncových sadů z Jablonce. A šlo o hodně ostrou premiéru na hřišti Neapole ve vyřazovací fázi Evropské ligy. V domácí odvetě se dokonce prosadil i mezi střelce a výrazně přispěl k postupu do osmifinále soutěže.

Od té doby patřil Kovařík mezi důležité hráče Viktorie. Získal s ní celkem čtyři mistrovské tituly, Český Superpohár a dvakrát si zahrál základní skupinu Ligy mistrů. Fanouškům se jistě vybaví nejen brilantní centry levou nohou, ale třeba i gól v Doosan Areně proti AS Řím právě v

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen