Duel o všechno! Remíza nic neřeší, ví Krejčí. Nad startem Holíka nejasno

Sportovní

Sport.cz, FAČR

„Pro oba týmy to bude zápas o všechno. Remíza nic neřeší, Věřím, že se na to nachystáme a uděláme maximum pro úspěch,“ řekl na páteční on-line tiskové konferenci trenér Lvíčat. Soupeře nastudoval, přičemž nevycházel pouze z jeho vstupního vystoupení proti obhájcům zlata, v němž hrál z bloku, ale také z listopadových přípravných duelů proti Rusku (2:2) a Německu (1:1).

„Španělé tady má nabitej tým a jsou tak dominantní na míči, že je s nimi těžký hrát zápasy. Nemyslím si, že budeme dobývat obranný val. Slovinci měli i se Španěly momenty, kdy obranu předsunuli a napadali vysoko. Budou se do nás podle mě tlačit výš a snažit se, abychom nakopávali míče,“ míní Krejčí.

Trenér Lvíčat Karel Krejčí během tréninku před utkáním ME jedenadvacítek se Slovinskem.

FAČR

Slovinci disponují šikovnými brejkovými hráči a Češi se musejí mít při ofenzivě na pozoru. „Mají organizovanej a bojovnej tým, hodně soubojové hráče, výborné standardky. Bude to jinej zápas než s Italama,“ varuje před duelem s domácím výběrem, který jako jeden z pořadatelů závěrečného turnaje nemusel absolvovat kvalifikaci.

Michal Sadílek pálí během tréninku před utkáním ME jedenadvacítek se Slovinskem.

FAČR

Sestavu určí Krejčí s realizačním týmem až po odpoledním tréninku, který proběhl v 16 hodin. Někteří hráči léčí šrámy. Otazník se vznáší hlavně nad jabloneckým obráncem Holíkem, jenž v duelu proti Italům střídal kvůli podvrtnutému kotníku. „Dopoledne měl program s fyzio týmem. Půjde to zkusit. Uvidíme, co zvládne a podle toho se rozhodneme,“ prohlásil 52letý kouč.

Brankář Martin Jedlička (uprostřed) si

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen