Energie slaví, prvním gólem po návratu rozhodl o výhře Rachůnek

Sportovní

Hokejisté Karlových Varů udolali v utkání 36. extraligového kola Olomouc 3:2. Tým Energie po sérii šesti porážek vyhrál podruhé za sebou, prvním gólem po návratu z Liberce rozhodl v 52. minutě útočník Tomáš Rachůnek, jenž si připsal i asistenci. Hanáci v duelu dvakrát vedli po trefách útočníka Lukáše Kucsery, přesto nenavázali na předchozí dva úspěchy s plným ziskem a prohráli potřetí za pět utkání.

Slavomír Kubeš, ČTK

První větší příležitost si připravil hostující Káňa, ale trefil jen připraveného brankáře Novotného. Na druhé straně se po pěkném uvolnění dostal v 15. minutě do samostatného úniku Vondráček, ani on však na strážce hostující branky Konráda nevyzrál, naopak z okamžitého protiútoku trefil Káňa tyč. Hanáci si ale spravili chuť, když díky Kucserovi využili v čase 19:36 hned svou první přesilovou hru.

Ve 23. minutě zůstal Vondráček před olomouckou brankou zcela osamocený a střelou do levého horního růžku vyrovnal. Vedení hostům mohl paradoxně v oslabení vrátit Burian, ale na karlovarského gólmana střelou mezi nohy nevyzrál. Ve 28. minutě rovněž zůstala nevyužita příležitost Koblasy, když nedokázal protlačit puk přes Konrádův beton.

Hokejisté Karlových Varů se radují z vítězství.

Slavomír Kubeš, ČTK

Úporná bitva plná nepřesností z obou stran pokračovala i ve třetí dvacetiminutovce. V končící 46. minutě po kombinaci na jeden dotek podruhé využil přesilovku Kucsera a vrátil tak Olomouci vedení. Velkou příležitost ke srovnání stavu měl o několik vteřin později Černoch, z bezprostřední blízkosti puk za záda Konráda však neprotlačil. Západočeši se ale dočkali vyrovnání ve

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen