Fleury už pózuje v novém dresu. Co na přestup říkají fanoušci?

Sportovní

Původně nebylo vůbec jisté, jestli Fleury dres Chicaga oblékne. Poté, co ho Vegas překvapivě vyměnili, zvažoval, že ukončí kariéru, protože se kvůli rodině nechtěl na jeden rok, co mu zbývala smlouva, stěhovat. O přestupu se navíc dozvěděl dost nešťastným způsobem, když si o něm nejdříve přečetl na sociálních sítích. 

V neděli už ale prosákly ze zámořských zdrojů informace, že se s Chicagem nakonec domluvil na spolupráci a o den později už slavnostně s úsměvem pózoval v dresu Blackhawks. Fanoušci jsou z příchodu šestadvacetiletého brankáře, který v kariéře zvedl třikrát nad hlavu Stanley Cup, nadšení. 

„V dresu Hawks vypadáš skvěle! Jsem z toho nadšený,“ napsal jeden z nich. „Jsem tak šťastná, že tě tu máme. Vítej v Chicagu. Náš dres ti moc sluší. Koupím si ho se tvým jménem, což bude teprve můj druhý,“ přidala se další fanynka. 

Za Fleuryho jsou šťastní i fanoušci cizích klubů. „Pokud můj oblíbený tým nevyhraje Stanley Cup, tak doufám, že jej vyhraje Chicago, aby Vegas pořádně litovali, že ho vyměnili,“ napsal fanoušek, který podle údajů na sociálních sítích žije v Edmontonu. A to je jen zlomek chvalozpěvných komentářů, které se na sociálních sítích objevily. 

V dresu Vegas strávil Fleury celkem čtyři sezony, ale na Stanley Cup zde nedosáhl, i když k němu byl blízko. V úvodním ročníku padl až ve finále a dvakrát skončil o sérii dříve. Všechny tři trofeje tak získal v dresu Pittsburghu. V Chicagu jej tak čeká nová výzva.

Tyto parádní zákroky teď bude Fleury předvádět v dresu Chicaga

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen