FOTBAL ONLINE: Češi touží proti Estonsku po vítězném vstupu do kvalifikace

Sportovní

Kacper Pempel, Reuters

Facka, která pořádně mlaskla. Pro covidem zdecimované Estonce však nepředstavovalo zase až tak velký problém, aby ji českému výběru vrazili. Zvláště, když Čelůstka jen bez zájmu přihlížel, jak Vassiljev posílá do brejku Sappinena. Pro pětadvacetiletého útočníka, který svého času zkoušel štěstí v Belgii i Nizozemsku, už bylo hračkou propasírovat míč mezi nohama vybíhajícího Pavlenky do sítě.

Inkasovaný gól naštěstí rychle probral český výběr z představ, že se první kvalifikační výhra zrodí automaticky. Na pohybu, aktivitě, zpřesněné kombinaci i herní invenci se to promptně projevilo. Na výsledku také.

Za šest minut Schick vyrovnal, za dalších deset Barák po Schickově přiklepnutí skóre otočil, po půlhodině a perfektním centru Daridy hlavičkující Souček skóroval potřetí, aby dvě minuty před přestávkou střelou zpoza šestnáctky potvrdil předzápasovou prognózu, že půjde jen o to, kolik branek český celek soupeři nastřílí.

Gól! Patrik Schick se prosadil v pokutovém území a estonský brankář se po míči marně natahoval.

Kacper Pempel, Reuters

Už v první půli nemuselo zůstat pouze u čtyř… Další gól ovšem pro ofsajd neplatil, pak zase pomohla nebohým Estoncům tyč, aby přemíra dalších víc než slibných šancí zůstala nezužitkována.

Český celek si totiž utkání i soupeře, který musel po pozitivních covidových testech postavit druhou reprezentační garnituru, vyloženě vychutnával a pohrával si s ním, jak se mu zachtělo a ráčilo.

Estonec

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen