Gent není v pohodě, na Liberec si ale věří. Máme lepší hráče, vycházíme i ze zkušeností Ngadeua, tvrdí kouč Belgičanů

Sportovní

V lize naposledy schytali bůra, kvůli kancelářské minele řešili i komplikace na brankářském postu, na Liberec si však Gent v Evropské lize hodně věří. „Počítáme, že z Liberce budeme odjíždět se třemi body a s touto vizí půjdeme ve čtvrtek do zápasu, který chceme vyhrát,“ prohlásil na oficiální tiskové konferenci kouč belgického celku Wim de Decker před vstupem do základní skupiny L.

Radek Petrášek, ČTK

Přesto musel belgický celek řešit nepříjemnost na pozici gólmana, když kvůli administrativní chybě přišel o zkušeného Sinana Bolata. Ten dostal před rokem ještě v dresu Antverp třízápasovou stopku v evropských pohárech. A jelikož ho Gent v předkolech neměl na soupisce, trest pro zápas v Liberci stále platí.

Sebedůvěru do něj pumpoval i slavný Drogba. Udělal jsem velký skok, říká liberecký Tijani

„Víme o tom. Jde o několikanásobného reprezentanta Turecka. Když vám vypadne jednička, je to samozřejmě určitý zásah do mužstva. U někoho obrovský, u někoho menší. Ale to je problém soupeře,“ poznamenal liberecký kouč Pavel Hoftych.

Velbloud jako talisman. Doufám, že ho s mančaftem uvidíme, přeje si liberecký kouč Hoftych

Gent posledních pět zápasů prohrál, navíc naposledy schytal debakl 2:5 v belgické lize na hřišti Cercle Bruggy. „Mají hlavně šikovné útočníky, kteří umí ve hře jeden na jednoho, jsou dobří do kombinace a umí i zakončit. Ale zároveň víme, že mají i určité problémy v defenzivní činnosti. Dokáží dostat více branek… Určitě chceme využít toho, že nejsou v pohodě jako minulou sezonu. Začátek té

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen