I v deseti slávistická kanonáda a vyrovnaný ligový rekord k tomu

Sportovní

Vlastimil Vacek, Právo

Jako by si Slavia neprožila problémů, nervů a stresu v uplynulých třech dnech málo. Jako by nestačilo, co si prožila v Glasgowě i poté.

Ligová partie s opavským outsiderem ještě ani nestačila nabrat patřičné grády a Pražanům vyvstal problém další. Po dvaceti minutách přišli o Simu a dál pokračovali jen v deseti. Senegalský mladík vyfasoval po střetu s gólmanem Slezanů Digaňou mimo opavskou šestnáctku nejprve jen žlutou kartu, ale když sudí Cieslar prostudoval video, zaměnil ji za červenou.

Slavia rozdrtila Opavu a zvyšuje náskok! Sparta bere jen bod, Slovácko znovu slaví

Pražany, v jejichž základní sestavě došlo v porovnání se čtvrteční osmifinálovou odvetou proti Rangers hned k šesti změnám, vyloučení Simy pochopitelně zaskočilo. Zvlášť když Opava působila sebevědomě, hrála aktivně a v Edenu vůbec nepřipomínala tým, který se celé jaro trápí.

Dokonce i osmnáctiletého brankáře Pražanů Vágnera, jenž samozřejmě musel nastoupit místo zraněného Koláře, několikrát vyzkoušela. V nastaveném čase první půle však domácím přebohatě vrátila početní výhodu, k níž po dvaceti minutách přišla.

První kiks spoluhráčů ještě Digaňa zachránil, neboť střelu Van Burena lapil, ve čtvrté minutě nastavení ani on neměl nárok. Ránu Stanciua sice vyrazil, ale Kuchta se

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen