Jarolímův tým se trápí dál. Ani penalta mu nepomohla, aby porazil poslední Příbram

Sportovní

Radek Petrášek, ČTK

Mohl snad souboj patnáctého týmu tabulky s posledním servírovat něco jiného než bídu tykající si s nouzí? Vidina bodů byla pro oba celky pochopitelně přespříliš důležitá, takže se fotbal ani nedal očekávat, přesto i v panující mizérii měla mít domácí Mladá Boleslav navrch.

Možná by i měla, kdyby hned ve 4. minutě skončil míč z kopačky Malínského v příbramské síti. Gólmana Šimana sice domácí záložník obhodil, jenže jeho střela byla příliš slabá a pomalá, než aby se do ní dokutálela. Srbský legionář Cmiljanovič stačil balon prakticky z čáry vykopnout, takže Příbram nejhorší moment první půle přežila. Hlavičku Škody, která mířila vedle brány, samozřejmě také a na víc se domácí nezmohli.

Příbram zaměřující se od samého začátku na bránění a zhušťování prostoru před vlastní šestnáctkou i v ní a čekající na případnou příležitost ovšem také ne. Střelecký pokus Rezka byl vlastně jedinou výjimkou, která gólmana Šedu alespoň trochu postrašila.

Tomáš Ladra z Mladé Boleslavi zpytuje svědomí po neproměněné penaltě v utkání proti Příbrami.

Radek Petrášek, ČTK

I proto poslal trenér Jarolím do druhé půle Matějovského a společně s ním Douděru ve snaze hru oživit a mužstvo probudit.

Pokus to byl ovšem marný… Jeho tým si sice vynutil územní převahu, takže s přibývajícími minutami se už hrálo jen na příbramskou bránu, jenže ta byla pro domácí hráče zakletá. Ladrovu příležitost zmařila teč Cmiljanoviče, hlavičkující Dancák se mezi tyče netrefil, i když na něho zívala prázdná brána, vrcholem pak byla smůla lepící se na Škodu. Míč z jeho hlavy se odrazil

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen