Jsme zklamaní. Proti Spartě už musíme být chladnokrevní, nabádá kouč Rangers

Sportovní

Russell Cheyne, Reuters

„Myslím, že si z toho zápasu můžeme mnohé odnést. Nechci být moc kritický, protože se domnívám, že jsme většinu zápasu drželi se soupeřem krok. Vytvořili jsme si nějaké nadějné momenty, ale nedokázali jsme je zužitkovat a to se nám vymstilo. Podle mě je pro nás výsledek trochu tvrdý, ale udělali jsme dvě chyby a oni je využili,“ citovala BBC Gerrarda.

Rangers poprvé inkasovali v 23. minutě, kdy se prosadil povedenou střelou Karl Toko Ekambi. Po přestávce pak hosté využili zaváhání v soupeřově obraně k tlaku, po němž si dal vlastní gól Tavernier. Lyonu stačily k dvěma gólům dvě střely na bránu.

Kouč Glasgow Rangers v duelu Evropské ligy proti Lyonu.

Russell Cheyne, Reuters

„Jsme zklamaní. Nebyl to zápas, jaký jsme si přáli. Bojovali jsme, ale ukázalo se, že když dáte protivníkovi na takovéto úrovni šanci, potrestá vás. Měli dvě šance a obě využili,“ přiznal v nahrávce pro klubovou televizi Tavernier. „Mrzí mě, jak jsme ty góly dostali, protože se jim dalo zabránit. Musíme být příště chladnokrevnější a zlepšit finální část hry, abychom také skórovali,“ doplnil devětadvacetiletý obránce.

Vrba: Bod z Kodaně není nic špatného, musíme na něj navázat vítězstvím s Rangers

Rangers tak na mezinárodní úrovni prohráli již třetí zápas z pěti a po neúspěšném boji o Ligu mistrů s Malmö zvítězili jen v závěrečném předkole EL nad kazašským Alaškertem. V evropských pohárech nedali gól ve druhém zápase po sobě. „Nechci, aby to znělo špatně, na domácí úrovni občas můžete takto ztratit, ale ne

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen