Kometa získala posily z NHL. Do Brna míří hráči Bruins a Rangers

Sportovní

23letý Jakub Zbořil patří Bostonu Bruins. V loňské sezoně si zahrál i dva zápasy NHL, ale jinak nastupuje na farmě v Providence. O rok mladší Libor Hájek si v týmu New York Rangers vybudoval ještě o něco lepší pozici. Loni odehrál za Jezdce pět zápasů a letos dokonce 28, do playoffových bojů ale nezasáhl ani jeden z nich.

Oběma chybí tedy herní praxe, a tak se Zbořil již dohodl s Kometou Brno a u Hájka se ještě moravský klub musí domluvit na pojistce, ale sám odchovanec Brna by chtěl za svůj mateřský klub hrát.

Hvězdné posily by mohly pozvednout obranou hru Komety a do ofenzivy se nabízí ještě příchod útočníka Caroliny Martina Nečase. „Byli bychom samozřejmě rádi za Martina Nečase, ale dohoda mezi ním a Carolinou je jasná. Uvidíme, jak se bude vyvíjet situace v NHL,“ prozradil hlavní kouč Komety Libor Zábranský.

Začátek nové sezony české extraligy by tak mohl být pro fanoušky ještě vetším lákadlem než jindy. Týmy získávají zahraniční posily a minimálně než se rozběhnou přípravné kempy zámořských soutěží, měla by v Česku působit řada zajímavých jmen.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen