Krejčíková a Siniaková zajdou na večeři a už myslí na Wimbledon i olympiádu

Sportovní

Profimedia.cz

Vítězstvím ve dvouhře i čtyřhře na French Open navázala mimo jiné na krajanku Martinu Navrátilovou, Američanky Billie Jean Kingovou a Chris Evertovou či na Australanku Margaret Courtovou. „Ještě mi to nedochází, protože jsem neměla čas nic přečíst, s nikým se o tom pobavit, Přijde to později, až se podívám, které ostatní hráčky to vyhrály. Je to příjemné, mám radost, je to nádherné, nedá se to popsat. Je to zajímavý pocit a těším se, jak to bude dál.“

Barbora Krejčíková hrála letos v Paříži dvouhru, čtyřhru i dva zápasy smíšené čtyřhry. Dohromady strávila na kurtu skoro čtyřiadvacet hodin. „Jsem unavená. Bolí mě nohy, ale vážné to není, jen jsem toho moc nahrála. Potřebuju zrelaxovat. Těším se na rodinu a své přátele,“ řekla.

Fantazie! Hrdinka Krejčíková se Siniakovou to dokázaly

Po vítězství ve finále dvouhry nemohla usnout a před duelem o titul ve čtyřhře se necítila dobře, „Asi nejhůř tady za celou dobu, ale dopadlo to dobře. Snad to na kurtu ani nevypadalo, že jsem se cítila blbě. Nechybovaly jsme, nedělala jsem zbytečný věci. Hrozně si toho cením,“ řekla.

Krejčíkové gratulovaly k titulu Kvitová, Strýcová či Halepová

Čtyřhru zvládla skvěle Siniaková. Až na několik dvojchyb na kurtu zářila. Především na síti trápila americko-polskou dvojici Bethanie Matteková-Sandsová, Iga Šwiateková. „Před zápasem jsem byla dost nervózní, ale pak se to povedlo a na síti mi tam spadlo skoro všechno. Nevím, jestli to byl můj nejlepší zápas, ale jsem šťastná, že máme trofej znovu,“ řekla Siniaková.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen