Leicester možná nečekal takovou úroveň, mínil Provod, že Slavia soka zaskočila.

Sportovní

Sport.cz, SK Slavia Praha

„Leicester byl v přechodu do útoku snad ještě rychlejší, než jsme si ze záběrů v rámci taktické přípravy mysleli,“ usmíval se Provod, který s bravurou zvládl pozici ve středu zálohy.

Přitom čelil skutečným hvězdám nejen v rámci sestavy Leicesteru, ale i celé Premier League. „Jsou velice nevyzpytatelní,“ komentoval hru Maddisona, Tielemanse či Ndidiho.

Statečný výkon v Evropské lize! Lišky slávistický chrám nevyloupily

„Berou si balon i v okamžiku, kdy jsou pod tlakem. Věděli jsme, že je potřeba bránit je neustále hodně těsně a nedovolit jim hrát silnější nohou. Jakmile totiž dostanou prostor, i pod tlakem jsou schopní vykouzlit přihrávku na Vardyho či některého z dalších útočníků,“ klaněl se kvalitě protivníků Provod.

Dotkli jsme se svého maxima, bral remízu s Leicesterem trenér Trpišovský i hráči

„Jakkoliv to bylo těžké, všechny souboje jsme si užívali, protože šlo o top protivníky z top soutěže. Jde o skvělé porovnání pro každého z nás,“ vysvětloval Provod.

Bezbrankovou remízu opora červenobílých po zápase brala s povděkem. „Překvapilo nás, že zvolili odlišnou taktiku ve srovnání se zápasy v Premier League. Napadali nás mnohem výše než při střetnutích v domácí soutěži. Ale myslím, že i tak jsme si dokázali vytvořit dobré pozice,“ říkal Provod.

James Maddison z Leicesteru a Abdallah Sima ze Slavie během utkání vyřazovací části Evropské Ligy.

Vlastimil Vacek, Právo

„Výkon z druhé půle, zejména její první části, nám vlil krev do žil směrem k odvetě. To jsme byli

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen