Liberec pyká za kritiku rozhodčích po zápase na Spartě! Bílí Tygři zaplatí i za absenci respirátorů

Sportovní

Vlastimil Vacek, Právo

„Jsem hrdý na náš výkon, na výkon hráčů. Bohužel to nedopadlo, jak jsme si přáli. Sparta dokonale využila výhodu domácího prostředí se vším všudy. Nemůžu se k pánům v pruhovaném vyjadřovat,“ kritizoval Augusta výkon hlavních rozhodčích Pešiny s Jeřábkem, přestože jejich jména konkrétně neuvedl.

„Když se podívám na statistiku zápasu, tak od našeho vyrovnávacího gólu měla Sparta snad pět přesilovek (ve skutečnosti jich Sparta po gólu Liberce na 1:1 ve 39. minutě měla čtyři, celkový poměr vyloučených nakonec byl 3:6 – pozn. aut.). Přesilovky tato utkání rozhodují a oni toho využili,“ dodal Augusta.

Liberec zuří, cítí se poškozen! Dneska to na Spartě nebylo fér, čílí se Kváča a rýpl si i Augusta

„Vzhledem k tomu, že při výrocích došlo k porušení ustanovení herního řádu soutěže ukládajícího klubům povinnost zajistit, aby nikdo z hráčů, trenérů, členů realizačního týmu nebo funkcionářů jakkoli, přímo či nepřímo, nehodnotil v den utkání ve sdělovacích prostředcích výkon nebo rozhodnutí rozhodčích, potrestal Josef Řezníček Liberec finanční pokutou ve výši 10 tisíc korun,“ stojí v tiskové zprávě hokejového svazu.

Brankář Liberce Petr Kváča krotí puk v duelu se Spartou.

Michaela Říhová, ČTK

S výkonem sudích v nedělním utkání nebyl spokojený ani brankář Bílých Tygrů Patrik Kváča. „Cítím se, jako kdybych měl staršího bratra, který má dnes narozeniny a já jsem trošku utiskovaný, že ten den je dneska jeho. Protože se mi zdá, že to dneska nebylo fér. Nebudu říkat vysloveně nějakou situaci, protože se to ve mně pořád vaří.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen