Motivovala nás i namistrovanost Gentu, přiznal liberecký kouč po senzační výhře

Sportovní

Radek Petrášek, ČTK

„Zaznamenali jsme to a hráčům i přetlumočili. Jejich trenér to hodnotil lehce namistrovaně, že přijedou, seberou tři body a odjedou, hlavně aby se tady dlouho nezdržovali. Ano, byl to určitý motivační faktor, ale postavené jsme to měli hlavně na týmové práci,“ přiznal liberecký kouč, který s týmem vstoupil do základní skupiny vítězně. To se Severočechům ještě v historii nikdy nepovedlo.

„Je to super začátek! Hlavně proto, že teď jedeme dvakrát ven, do Bělehradu a Hoffenheimu. Navíc se zdá, že se rozběhne i Fortuna liga, takže nás čeká velká porce zápasů, včetně dojíždění a přeletů. Z tohoto pohledu jsou to fantastické tři body,“ radoval se trenér, který již Gent vyřadil před 15 lety jako asistent Zlína v Poháru Intertoto.

Zleva Martin Koscelník z Liberce a Tim Kleindienst z Gentu.

Radek Petrášek, ČTK

„Samozřejmě to hodnotím hodně pozitivně. Vyhráli jsme proti hodně těžkému soupeři s velkou individuální kvalitou, která byla vidět. Ubojovali jsme to týmovým výkonem. Kluci se vydali ze všech sil,“ smekl před svými hráči.

Liberec zaskočil sebevědomý Gent a slaví první triumf

„Vstřelený gól sice vypovídá o tom, že jsme byli lepší, ale herně byl lepší soupeř. Hrál fantasticky. Mají rychlostní typy hráčů dopředu, výšku v útoku, která byla při vracených centrech nepříjemná. Naše obrana to však zvládla skvěle. Několikrát nás podržel Filip Ngueyn, několikrát jsme měli štěstí. A z našich tří šancí jsme jednu dokázali proměnit. V efektivitě jsme byli lepší, a to je rozhodující,“ uznal zkušený

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen