Přebíháte z jedné schůzky na druhou? Zasloužíte si tu správnou technologii

Aktuální zprávy

Je schopný během okamžiku vstát od desktopu, odprezentovat produkt na druhé straně firmy a rychle se vrátit zpět do své kanceláře – tak by se dal popsat válečník korporátních chodeb. Tihle pracovníci potřebují být vybaveni pro okamžitou mobilitu: flexibilní technologií a kvalitním příslušenstvím.

Blesková spolupráce i efektivní prezentace za pochodu

Pokud jste takovým válečníkem, potěší vás nejlehčí 15″ firemní počítač, vážící 1,4 kg. Ať už chvátáte chodbou na schůzku, anebo se na otočku zastavíte v kanceláři, Dell Latitude 9510 2v1 se vždy přizpůsobí. Baterie vydrží až 34 hodin a infračervená kamera s Microsoft Hello pozná, když jste nablízku. Navíc automaticky probudí systém a přihlásí vás, aniž byste museli vyťukávat heslo. Když se vzdálíte, počítač se sám uzamkne, takže vaše práce bude v bezpečí. Latitude 9510 2v1 je dodáván s Windows 11, práce na něm je velmi intuitivní a nabízí široké možnosti spolupráce.

Dell Latitude 9510 2v1

Foto: Dell Technologies

Mluvte se svým týmem

Pětiminutový hovor může ušetřit spoustu času. Zkuste spolupracovat přes Microsoft Teams, přizpůsobitelnou platformu, která nabízí mnohem více než jen videohovory. Plánování schůzek, sledování průběhu úkolů, pořádání interaktivních virtuálních událostí a spolupráci na dokumentech. Microsoft Teams je přímo propojený s Microsoft Office 365. Tento soubor cloudových služeb je navržený tak, abyste si nedělali starosti o svá data a byli si jisti, že vaše týmová komunikace je dobře zašifrována.

5 asistentů designovaných na míru válečníkům korporátních chodeb

•    Pracovat na 3 zařízeních s jednou myší, která vydrží nabitá 36 měsíců? Se sadou profesionální klávesnice a myši to jde.