Rouškami lidi neuplácíme. Když se spojíme, nebudeme omezovat, vyzývá Babiš

Aktuální zprávy
<!—->

Naposledy jsme spolu mluvili v pátek 21. srpna. Tehdy jste mi vysvětloval, proč jste se postavil proti plánu nosit roušky všude možně, jak navrhoval tehdejší ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. V Právu tehdy vyšel váš rozhovor s titulkem: Rozhodli jsme správně, lidé už jsou z roušek otrávení. Co tomu s odstupem říkáte?
Samozřejmě že po bitvě je každý generálem. V mediálním prostoru jsou různé celebrity, různí lékaři a všelijak se vyjadřují. Například 26. srpna koronavirový statistik pan profesor Ladislav Dušek z ÚZIS říkal, že – cituji – koronavirus si už show nezaslouží, citelně zeslábl a snad mu to vydrží. Byl tady třeba hlavní rouškobijec Roman Šmucler, který dřív seděl za TOP 09 v ústředním krizovém štábu.

Za první vlny přišel externí expert s matematickým modelem na základě situace v Itálii, který fungoval. Proto jsme udělali ihned ta opatření, šli vlastní cestou, byli první v Evropě, zachránili tisíce životů a nenastal scénář jako v Itálii. Ano, pak jsme rozvolnili. Ale první matematický model, se kterým přišel stejný expert, byl až 31. srpna. První matematický model z ministerstva zdravotnictví od pana profesora Duška přišel dokonce až 18. září.

Takže mi

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen