S Hertlovým spoluhráčem se NHL nemazala! Vyhlášený potížista dostal trest na 21 zápasů

Sportovní

Profimedia.cz

Kane byl podle nedávných zpráv zámořských médií podezřelý, že se prokazoval falešným průkazem o očkování proti koronaviru. V USA hrozí člověku za pořízení, prodej nebo výrobu falešného očkovacího průkazu až pět let vězení.

„Chtěl bych se omluvit svým spoluhráčům, organizaci San Jose Sharks a všem fanouškům Sharks za porušení covid protokolů,“ uvedl Kane v prohlášení zveřejněném hráčskou asociací NHLPA.

„Udělal jsem chybu, které upřímně lituji a přijímám za ni zodpovědnost. Během suspendace budu i nadále využívat poradny, aby mi do budoucna pomohla lépe se rozhodovat. Až můj trest skončí, mám v plánu se s velkým úsilím, odhodláním a láskou k hokeji vrátit na led,“ dodal.

Vězení a obří pokuta? Potížista ze San Jose si zase zahrává

Spoluhráč českých reprezentantů Tomáše Hertla a Radima Šimka po dobu trestu nemá nárok na plat a do zápasů se bude smět vrátit až poslední listopadový den, kdy Žraloci hrají na ledě New Jersey.

Je však otázkou, jestli se s 49 body nejproduktivnější hráč San Jose uplynulé sezony v tomto termínu na ledě skutečně objeví. Nikdo by se Sharks nemohl divit, kdyby jim s Kanem došla trpělivost. Seznam jeho přešlapů je totiž pořádně bohatý…

Hokejista San Jose Evander Kane je ve velkých problémech.

twitter:@ryan_s_clark, Twitter

Třicetiletý rodák z kanadského Vancouveru prožil mimořádně neklidné léto.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen