Souček se těší na českého parťáka. Fanoušci si ho zamilují!

Sportovní

West Ham United

„Myslím si, že si fanoušci West Hamu Vladimíra zamilují a bude se s nimi cítit spojený. Hraje velmi rychle a intenzivně a každou minutu bude pro klub odvádět 100 procent,“ citoval klubový web Součka, který do klubu přišel ze Slavie v lednu. Zatímco za něj anglický celek zaplatil přes půl miliardy korun, za Coufala podle šéfa Pražanů Jaroslava Tvrdíka téměř 163 milionů korun.

Souček se těší, až uvidí Coufala hrát v novém působišti. „Podle mě má všechny vlastnosti potřebné pro Premier League. Je velmi silný, hraje intenzivně a je velmi vyrovnaný. Stejně jako já rád běhá, na pravé straně se neustále pohybuje nahoru a dolů. V každém zápase možná uběhne minimálně 11-12 kilometrů. Je to velmi moderní pravý bek,“ uvedl pětadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu.

„Vladimír je také dobrý kluk s milou povahou. Jsem si jistý, že do kabiny zapadne velmi dobře a všichni ho tu budou mít rádi. Je pro něj dobré, že jsem tady, pomůžu mu usadit se. I pro mě je ale dobře, že je tady, stejně jako pro naše ženy a malé děti, které se velmi dobře znají,“ prohlásil Souček.

Hotovo! Coufal se upsal West Hamu, Slavia se může těšit na miliony

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen