Sparta se rozjela, sešívaní jsou přesto v derby mírným favoritem, věří jim většina sázkařů

Sportovní

Vlastimil Vacek, Právo

Po delší době se zdá, že fráze, že derby nemá favorita, by mohla dostát svého naplnění. V bitvě o titul vládců Prahy mají každopádně přece jen o trochu větší důvěru domácí, na které se sází v kurzu 2,10:1. Na výhru Letenských si lze vsadit v kurzu 3,70:1 a na remízu 3,45:1.

Jasnějšího favorita nenašli ani samotní sázkaři, i když i oni se přiklánějí na stranu týmu kouče Trpišovského. Na výhru Slavie je podáno u domácích kanceláří okolo 60 % vkladů, na remízu 5 % a na úspěch Sparty připadá zbývajících 35 % vkladů.

[embedded content]

Domácí dál trápí složení defenzivní řady. Proti Arsenalu musel na pozici stopera vedle Zimy nastoupit Holeš, který ale utkání zvládl se ctí a v závěru zápasu se navíc gólově prosadil. K duelu v Londýně nakonec nastoupil i gólman Kolář, je tedy velmi pravděpodobné, že bude hájit bránu Slavie i v derby. Ani Sparta ale není kompletní, když na postu stopera postrádá Hancka, v útoku zase Juliše i Kozáka.

Ondřej Lingr ze Slavie Praha a Michal Trávník ze Sparty Praha během derby.

Vlastimil Vacek, Právo

Emoce ubere i nepřítomnost diváků

„Derby je pro Slavii jednoznačně na druhé koleji. Má za sebou těžký zápas s Arsenalem a příští týden ji čeká ještě náročnější bitva o postup, který by znamenal jeden z největších úspěchů v historii klubu. Derby tak proběhne v přece jen přátelštější atmosféře, než tomu bývá. Emoce ubere i nepřítomnost diváků,“ očekává Petr Urbanec, bookmaker Tipsportu.

„Sparta zažívá pod trenérem

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen