Tataráček za odměnu? Strakův tým v Praze oslavil první výhru

Sportovní

Roman Vondrouš, ČTK

Léčba Franzem začíná fungovat. Kouč Straka se ujal Třince, když byl na posledním místě tabulky.

Po restartu sezony si připsal nadějnou, ale neúspěšnou premiéru. Třinec v ní podlehl vedoucímu Hradci Králové 1:2.

Trenér Třince František Straka v akci.

Roman Vondrouš, ČTK

Dohrávky v tomto týdnu již ovšem přinesly zisky. Čtvrteční divoká remíza 3:3 s Vlašimí první bod, nedělní výhra 2:0 na půdě Viktorie Žižkov pak zcela nečekané první vítězství v sezoně.

Třinec zůstává předposlední, ale na Vyšehrad má již tři body k dobru. Pražané jsou po třetí prohře z posledních čtyř kol čtvrtí. Na vedoucí Hradec Králové ztrácí Viktoria pět bodů.

Kabina jako po výhře v Lize mistrů

„Vyhráli jsme naprosto zaslouženě! Předvedli jsme velmi dobrý výkon, taktický a bojovný. V jedné situaci jsme měli veliké štěstí, protože po zaváhání obrany se dostal domácí útočník sám před bránu, ale přestřelil. Byla to klíčová situace celého zápasu. Hráli jsme velice dobře, disciplinovaně, organizovaně, bojovně, obětavě, takticky i s nasazením, výhru si kluci zasloužili,“ líčí emotivní František Straka na klubovém webu.

„Konečně jsme se vyvarovali zbytečných chyb a odehráli utkání bez obdržené branky. Porazili jsme postupového aspiranta, čehož si nesmírně ceníme. Těší mě, že kluci zápas odmakali, bylo na nich patrné nadšení a elán. Po zápase to v kabině vypadalo jako po vítězství v Lize mistrů,“ usmívá se kouč.

Jeho záchranná mise je však

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen