Toronto v přípravě na NHL prohrálo, góly za něj stříleli jen Češi

Sportovní

Ryan Remiorz, ČTK/AP

V bitvě tradičních kanadských rivalů o sobě dal jako první z Čechů vědět talentovaný Jan Myšák v dresu Montrealu, když si připsal asistenci u trefy na 3:0. Mladý český útočník se navíc blýskl parádní fintou, kdy oklamal torontského Dermotta, a je hitem sociálních sítí.

O pár desítek sekund později už přišla i česká gólová radost. V oslabení se prosadil David Kämpf a naděje Toronta na lepší výsledek ožila. Ovšem jen na chvíli. Ve stejné přesilovce totiž ještě Canadiens stihli navýšit své vedení.

Toronto krátce před druhou přestávkou snížilo, když se mezi střelce zapsal Ondřej Kaše, ale to bylo ze strany Maple Leafs ohledně vstřelených branek vše. Oba Češi tak ozdobili svůj premiérový start v barvách Toronta vstřeleným gólem.

[embedded content]

Debut má za sebou po podpisu tříleté smlouvy v klubu i brankář Petr Mrázek. Na něj mířilo osm střel a sedm z nich dokázal zlikvidovat. Blýskl se parádním zákrokem, když na něj jel sám Josh Anderson, který mohl zkompletovat hattrick. Český gólman ale skvěle zasáhl.

Josef Kořenář odchytal ve svém prvním duelu za Arizonu 40 minut a byl zvolen třetí hvězdou zápasu. Jediným úspěšným střelcem Los Angeles při prohře 1:2 byl Sean Walker, jenž českého brankáře překonal z dorážky. Bezmála deset a půl minuty odehrál v dresu Coyotes Jan Jeník a v sestavě Kings se představil Martin Frk.

[embedded content]

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen