Trápení německého kanonýra nemá konce. Proti Citizens se Werner málem zranil o rohový praporek

Sportovní

V bundeslize byl za hvězdu, neboť dal v 34 zápasech 28 branek, v anglické Premier League se však německý útočník Timo Werner neskonale trápí. Londýnská Chelsea za něho zaplatila Lipsku 53 milionů liber, ale čtyřiadvacetiletý kanonýr nenaplňuje očekávání, které do něho trenér Frank Lampard a fanoušci Blues vkládali. Nedělní prestižní duel s Manchesterem City byl jen dalším dokladem trýzně, kterou Werner prožívá.

Andy Rain, Reuters

V Premier League přitom začal německý útočník solidně. Dal dva góly v zápase se Southamptonem, skóroval v duelu s Burnley, trefil se i v utkání proti Sheffieldu. Jenže to bylo 7. listopadu a od té doby ani jeden gól.

Ve dvanácti zápasech v řadě vyšel Werner naprázdno a jeho střelecké trápení pokračovalo i v nedělním domácím střetnutí proti Citizens.

Vrcholem byl jeho pokus rozehrát rohový kop, při němž se málem zranil o praporek. Pochopitelně se stal okamžitě terčem vtipů a sarkastických poznámek rozladěných příznivců Blues.

Co se děje s kanonýrem? Posila Chelsea za 1,5 miliardy nedává góly

Ti jen těžko skousávali další prohru Chelsea. Už čtvrtou v posledních šesti zápasech, po níž se Blues propadli v tabulce na osmou příčku. Proto žádný div, že se na Ostrovech spekuluje, jak dlouho bude mít majitel klubu Roman Abramovič s Lampardem trpělivost a kolik porážek bude ještě potřeba, aby ho vyhodil.

Dokonce už se

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen