Úlet sparťanského raubíře. Krejčí předvedl nechutný faul, později se omlouval

Sportovní

Vlastimil Vacek, Právo

Rozum zůstal stát. Sparta přežila nejhorší, za stavu 2:0 už směřovala k zisku tří bodů. Jenže pět minut před koncem přišlo zatmění, Ladislav Krejčí mladší skolil loktem do hlavy Tomáše Solila.

Nejspíš mělo jít o pomstu za předchozí zákrok pardubického Michla Petráně.

Paradoxem je, že hlavní rozhodčí Denev nejprve udělil Krejčímu jen žlutou kartu. Až na pokyn kolegy u videa Lercha se šel podívat na monitor u hřiště a svůj verdikt přehodnotil na červenou, která byla od začátku jasná.

„Ze svého postavení jsem všechno dobře viděl. Takové zákroky do fotbalu nepatří. Pak už tam byly emoce, strkali jsme do sebe,“ popisuje pardubický obránce Tomáš Čelůstka, bratr sparťana Ondřeje Čelůstky.

„Byl jsem hned přesvědčený, že to musí být červená karta. Hodně nebezpečný zákrok. Nechci mluvit o úmyslu, ale viděl jsem úder do obličeje,“ dodává pardubický bek.

Oslabuje mužstvo, kritizuje Kotal

Krejčímu rychle došlo, že přestřelil.

„Omlouvám se, za faul jsem byl po právu vyloučen. Nebyl v tom úmysl zranit protihráče. Každý souboj chci vyhrát a jdu do všeho naplno, ale to bylo za hranou, uvědomuju si to. Doufám, že Tomáš bude v pořádku. Je mi líto, že se to stalo,“ napsal Krejčí hned po utkání na sociální sítě.

Ladislav Krejčí ze Sparty Praha a Emil Tischler z Pardubic v

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen