Zářící Ronaldo a ztracený Messi. Dvě superstar, z nichž jedna vyhasíná?

Sportovní

Benoit Tessier, Reuters

Srovnání Messiho a Ronalda se nabízí už po prvních zápasech v nových působištích.

Když se šestatřicetiletý hráč vrátil mezi Rudé ďábly, kde před 18 lety v podstatě začala jeho hvězdná profesionální kariéra, experti debatovali o tom, zda dokáže mít stejný vliv na tým. A Portugalec ukazuje, že ze svého kouzla nic neztratil.

Legenda v akci! Cristiano Ronaldo v dresu Manchesteru United v utkání Premier League.

Rui Vieira, ČTK/AP

Po návratu na Old Trafford to totiž vypadá, jako by ho nikdy neopustil. Ve všech třech dosavadních zápasech hvězdný CR7 skóroval a prokázal, že je stále rozdílovým hráčem.

Ve svém prvním zápase proti Newcastlu se postaral o úvodní gól a ve chvíli, kdy se soupeř dotáhl, přidal další zásah. V Lize mistrů sice svým gólem k vítězství nad Young Boys nepřispěl, ale ke skórování mu stačilo pouhých 13 minut.

Duel proti West Hamu byl pro Portugalce třetím vystoupením v barvách United a CR7 se opět zapsal mezi střelce, když vyrovnával na 1:1 a nakonec slavil vítězství 2:1. Ronaldo se tak vrátil v parádní fazoně. Je jiným hráčem, než když United před lety opouštěl, ale pokud bude ve svých výkonech pokračovat, může být opět klíčem k úspěchům. Třeba bude i trumfem v boji o titul mezi United, městským rivalem City, Liverpoolem a Chelsea.

Příkladem pro tým je nejen na hřišti, ale i mimo něj. Hned po svém příchodu

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen