Hubelino Marble Run zajistí vašim dětem hodiny práce

Recenze Hubelino Marble run

Děti a hračky

Hubelino Marble Run je jedním z nejpopulárnějších sad na závody kuliček mezi dětmi i rodiči, a to z dobrého důvodu. Pokud hledáte skvělé hračky pro vaše nejmenší, je to něco, co si rozhodně zaslouží místo na vašem seznamu.

Co je Hubelino? 

Hubelino je typ závodní dráhy pro kuličky, který je dokonale kompatibilní s Lego Duplo. Hubelino, stejně jako Lego Duplo mají stejný princip. To znamená, že stavební kameny těchto dvou systémů mohou do sebe bezchybně zapadnout. Lego Duplo může být použité coby základ pro Hubelino. Hubelino lze také postavit výhradně na kostkách od Lego Duplo.

Hubelino Marble Run
Hubelino Marble Run jsou stoprocentně kompatibilní s bloky Duplo

Stavební kameny z Hubelina jsou vyrobeny z plastu a lze je skládat, aby vytvořily jakoukoli strukturu nebo tvar. Jsou k dispozici v různých velikostech a můžete je kombinovat.

Bloky jsou prosté a jednoduché, co garantuje nekonečnou variabilitu. Lze je použít jako základ závodní dráhy. 

Můžete také vytvořit skutečnou dráhu na stavebních kostkách, díky vhodným blokům. Samotné prvky mají různé tvary a velikosti, a mohou být použity na prakticky nekonečné kombinace. 

Vaše představivost a kreativita jsou jedinými omezeními, stejně jako počet prvků a stavebních bloků. 

Společnost, výroba a materiál

Hubelino Marble Run, německý rodinný podnik, funguje od roku 2008. Závody Hubelino však začali až v roce 2013. To je pravděpodobně důvod, proč ještě nepatří mezi lídry na trhu. 

Stavebnice jsou vyráběny výhradně v Německu. Celý proces, od návrhu, až po výrobu a balení, se děje v této zemi.

Dodávají, že tato skutečnost je silnou stránkou jejich společnosti. Ve světe je mnoho podobných skládaček, no jen málo je kvalitních.

YouTube video
Video: 3 Hubelino Marble Run Expansions Kompatibilní Twister Catapult Cradle Chute Duplo || Keithova hračka

Odborné znalosti společnosti lze jasně vidět při výrobě plastových dílů. Generální ředitel a zakladatel je shodou okolností také jednatelem společnosti, která dodává plastové díly pro různé technické využití, jako jsou průmyslové stroje a motory. 

K výrobě se používá výhradně plast ABS, což je podobně vysoce kvalitní materiál, jak využívá společnost Lego. ABS plast je spojen s mnoha výhodami, zejména z hlediska odolnosti a dlouhověkosti. Tento  materiál je také recyklovatelný. To znamená, že nedokonalé a staré části mohou být znovu po zdrcení použité. 

Všechny výrobky od společnosti jsou mechanicky a chemicky testovány společností Bureau Veritas se sídlem v Hamburku. Jsou v souladu se všemi mezinárodními pokyny pro hračky.

Stavební bloky

Stavební bloky jsou nezbytné k vybudování vaší závodní dráhy. Pokud již máte stavební bloky od Lego Duplo, stačí použít ty nebo můžete kombinovat oba systémy. To je jeden z důvodů, proč rodiče i děti milují tuto značku. Můžete použít celý svět Lego Duplo se všemi stavebními kameny, doplňky a strukturami. Stačí přidat několik bloků z dráhy a užijete si vlastní závody kuliček. 

Hubelino Marble Run
Hubelino Marble Run je špičková kreativní hračka, kterou si děti mohou užít

Ujistěte se, že nepodceňujete počet stavebních bloků potřebných pro váš závod, zvláště pokud jej chcete mít velký. 

Stavební bloky jsou hlavně bílé. To je skvělé, protože to znamená, že je můžete snadno rozpoznat. Základ v zcela v bílé barvě také vypadá úžasně. Nicméně, pokud opravdu chcete jiné barvy můžete vždy získat více barev, jako je modrá, žlutá, zelená a červená. 

Prvky dráhy

Závod se koná na dráze, po které se koulejí kuličky. Existuje mnoho sad s mnoha kombinacemi těchto prvků. Všechny prvky přicházejí ve čtyřech barvách, a to zelená, modrá, žlutá a červená. Barvy jsou podobné barvám Lego Duplo. 

Rozšíření a další prvky 

Další prvky jsou velmi důležité a nabízejí spoustu zábavy. Jsou klíčové, pokud chcete vytvořit složitější dráhu nebo pokud chcete jen přidat dotek něčeho jiného. 

Tyto prvky jsou kvalitní. Jsou pevné, robustní, dokonale zapadají a co je nejdůležitější, fungují. Tyto další prvky jsou oranžové. Volba barvy je docela odvážný, ale dobrou zprávou je, že vám umožní snadno je rozeznat. 

Tyto další prvky nejsou součástí normální sady. Místo toho je musíte zakoupit samostatně. 

Pokud máte dráhu, stavební bloky, doplňky, Duplo bloky, nebo cokoliv jiného, můžete začít stavět, co chcete, od nejmenší dráhy, až po obrovské bludiště.

Opět platí, že jediným limitem je vaše trpělivost, kreativita, a samozřejmě, počet prvků a bloků, které máte k dispozici. 

Co dělá Hubelino skvělé?

  • Je Lego Duplo-kompatibilní. Všechny prvky hladce zapadají do sebe. Bloky je dokonce těžce rozlišit. 
  • Rozšíření jsou nekonečná a můžete přidat další prvky dráhy, stavební bloky a jiné doplňky. Nové možnosti a nové sady jsou pořád k dispozici. Můžete tvořit větší, složitější a kreativnější sytému, které budou růst s vašimi dětmi.
  • Stavebnice je robustní, pevná, omyvatelná, téměř nerozbitná a neexistují téměř žádné známky opotřebení. Děti mohou používat to velmi dlouhou dobu i poté co vyrostou.
  • Vyrábí se v Německu v udržitelné výrobě a je šetrná k životnímu prostředí. 

Netřeba dodávat, že Hubelino Marble Run je jednou z těch hraček na trhu, které budou dávat potěšení dětem všech věkových kategorií, a dokonce i jejich rodičům. To je dobrá hodnota za peníze, které z něj dělají skvělý dárek.

Příspěvky ze stejné kategorie: