TOTO MS964214CEFG # 01 Eco Soiree

Soiree kus toaleta je vysoce účinná toaletní keramika

Nemovitosti a vybavení

TOTO MS964214CEFG # 01 Eco Soiree Podlouhovaný jeden kus toaleta je vysoce účinná toaletní keramika. Spotřebovává pouze 1,28 galonů na splachování, takže je energeticky úsporné. Je v souladu s požadavky EPA Water Sense a je také kompatibilní s ADA.

Jeho SanaGloss dává příjemný a elegantní povrch bez bakterií, mikrobů a je snadnější čistit. Má univerzální výšku, která je vhodná pro všechny věkové skupiny a měkké zavírací sedadlo a víko, které zabraňuje těmto nepříjemnému zabouchnutí zvuku.

Tato toaleta je vyrobena ze skelných porcelánových materiálů a je jednokusová jednotka s pobitkou. Celý design je velmi poutavé a přináší do vesmíru estetický půvab.

YouTube video

Dobrá věc je, že tento záchod je velmi snadné nainstalovat. Není nutné nastavovat nádržku na vodu samostatně. Na levé straně záchodové nádrže je pochromovaná pájecí páčka, která je dobře připevněna k celé nádrži a přidává moderní přitažlivost.

Profesionály

  • ADA je vyhovující a je potvrzena vodní rozum.
  • Jeden kus záchodů s mísou.
  • Duální proplachovací systém.
  • 2 „hrubý s univerzální výškou.

Nevýhody

  • Čas od času je nutné jemné čištění, aby se zachoval lesklý povrch.

Na vysoké ceny Eco Soiree je hodně lásky, která je velmi dlouhá a připomíná zákazníkům, že inovace jsou živé a dobře v toaletním průmyslu. Existuje několik barev , ze kterých si můžete vybrat, pokud máte specifickou výzdobu, kterou se pokoušíte porovnat. Se všemi barvami , které mají svou vlastní osobnost, je nakupování pro ten, který sedí na vaší koupelně nejlépe, velmi překvapivé a zábavné prostředí.

TOTO MS964214CEFG # 01 Eco Soiree

Pohled na záchod má být velmi elegantní a prvotřídní, a první myšlenka, která přijde na mysl, když se na něj podíváte, je nóbl. Toto bral nejlepší z jejich minulých vzorů a zkombinoval je do toho, což se ukáže jako jedna z nejkrásnějších záchodů, které mají tank. A místo aby tank vypadal, jako by byl mimo místo, nakonec to dokonale funguje s designem.

Existuje chromované dotyky, které dokončí velikost tohoto výrobku a mají velmi hezkou váhu. Co je však luxusní toaleta bez rysů? S nezahrnutého měkkého sedadla, které se chová a nesníží zákazníky, bude potěšena. Budou také potěšeni silným splachovacím opatřením, které v žádném okamžiku zbaví plýtvání, ale i bez plýtvání vodou.

Příspěvky ze stejné kategorie: