Husqvarna YTH24V48 24 HP 48

Husqvarna je taky moc pohledný traktor

Nemovitosti a vybavení

Husqvarna YTH24V48 24 HP 48 palcový zahradní traktor: Recenze

Husqvarna je běžně známá díky prémiovým a vysoce-kvalitním zahradním traktorům a 48-palcový ZTH24V48 24 HP je toho důkazem. Tenhle konkrétní model je v segmentu kolem $2000 dolarů (což je vysoce konkurenční a dobrá, oblíbená cena). Ponouká skvělou hodnotu všem, co nakupují v těchto vodách. Má prakticky vše co od traktoru této cenové kategorie očekáváte, včetně skvělého žacího ústroje, pohodlné sedačky (jezdil jsem na něm několik hodin, no necítil jsem žádný diskomfort) a k tomu nemá problém sekat ani trávu, která je mokrá od rosy, nebo lehkého deště. To je skvělé, protože zejména v sušších obdobích mají některé sekačky problém kvalitně trávu posekat.

Husqvarna YTH24V48 je taky moc pohledný traktor. Jo, vím, že to není tak docela důležité, no můžete-li mít obojí – kvalitu a vzhled – tak proč ne? Pružiny pod sedadlem, područky a ergonomický volant taky napomáhají pohodlí, když jezdíte na této mašině. Vlastně v této cenové kategorii není mnoho traktorů, které by řidiči ponoukali takový komfort. Je to zejména cenné, když máte velikou plochu, o kterou se musíte starat, nebo traktor používáte na sekaní, jako podnikání. Máte-li čas čtěte dál a já vás provedu všemi výhodami i negativy, a taky veškerými fakty o tomhle traktoru.

Husqvarna YTH24V48 24 HP 48

Co je skvělé?

Jak zřejmě název napovídá, tak žací ústroj má impozantní 48 palců, čili 122cm. Je to mnohem víc, než většina modelů této cenové kategorie. Sekání vašeho pozemku proto bude trvat míň a vaše práce bude lehčí.

Jako u všech výrobků Husqvarna jsou veškeré materiály skvělé kvality, zejména když mluvíme o sedadle. Je to jedno z nejpohodlnějších sedadel i v porovnání s těmi dražšími sekačkami.

YouTube video

Převodovka je hydrostatická a provozují ji pedále, které se skutečně lehko ovládají. Na jízdu dopředu i dozadu je několik rychlostí, které vás dostanou i přes nároční terén a kopečky. Dokonce když je mokro si můžete podřadit a kola získají trakci a tažní sílu.

Máte-li větší pozemek zamilujete si tempomat. Je to spása, když musíte sekat několik hodin v kuse, zejména když musíte ujet velikou vzdálenost rovně. Během horkých dní na poli je to skutečné jako dar od Boha.

Příspěvky ze stejné kategorie: