EdgeStar KC2000

Oplatí se utratit těžko vydělané peníze za kegerátor?

Nemovitosti a vybavení

EdgeStar KC2000 Recenze: Oplatí se koupit?

Oplatí se utratit těžko vydělané peníze za EdgeStar KC2000? Slovem, ano! Za rozumné peníze dostanete skvělou hodnotu, která vám dá roky spolehlivé služby. K tomu nebudete potřebovat hypotéku, abyste si ho koupili. Je chytře navržen, kvalitně zkonstruován, atraktívní, efektivní a spolehlivý.

Veškeré klíčové komponenty pochází ze Spojených států a jeho instalace je lehká a přímá. Budete-li potřebovat nadstavce, jsou běžně dostupné a snadno se instalují. Lednice na soudek EdgeStar je dodána s externě namontovanou běžnou hliníkovou CO2 bombou.

Chcete-li servírovat své domácí pivo na prázdninách, nebo chcete mít soudek komerčního vychlazený na večerní utkáni, KC2000 je snadnou cestou k uhašení řízně vašich kamarádů. Každopádně lednici na soudek EdgeStar KC2000 vřele doporučujeme.

Žádné chyby?

Hledání chyb na lednici na sud Edgestar je vskutku náročné. Stejně jak u našich jiných recenzí kegeratorů musíme zajít do hloubky a koukat i na malé detaily, budeme-li chtít být stručný.

EdgeStar KC2000 není kompatibilní se všemi soudky na trhu. Odmítne všechny soudky Coors Miller, nadměrné, nebo gumové. Domácí soudky taky mohou potřebovat nadstavec, nebo dvě, no lze je najít. Ověřte si manuál a zjistěte, které potřebujete.

Kromě toho možná jedinou nevýhodou je, že někdy netrefí žádanou teplotu ihned. Někdy, no pouze občas, se budete muset pohrát s nastavením abyste dosáhli žádanou teplotu. Nepovažujeme to však za velikou nevýhodu, jelikož se to stává u více modelů, i u těch, které stojí o poznání více, než EdgeStar.

Nevýhody

Možná budete muset koupit nadstavce pro domácí soudky, nebo soudky z malých pivovarů.

EdgeStar KC2000

EdgeStarKC2000 je jedním z nejlevnějších kegerátorů na trhu. Je to skvělá vstupní brána pro všechny, kteří chtějí vstoupit do nádherného světa piv z klidu vlastního domova.

YouTube video

Je-li řeč o cenově dostupném, no pořád dobrým pivu z kohoutku, nezapomeňte na EdgeStar KC2000. Toto kompaktní příslušenství vaše pivo vychladí a nezklame. Proto jste-li nároční, no s nízkým rozpočtem, tenhle drahokam může být právě pro vás.

Jak vypadá?

KC2000 má vzhled upravené mini-lednice a proto má potřebnou certifikaci od společnosti UL. Je dostupná v moderní černé lakované barvě s otevíráním dvířek do prostoru. Ochranná kovová vrstva na spodní straně zvyšuje spotřebiči trvanlivost a pevnost. Čtyři kolečka jsou zahrnuta a mohou být připojené ke kegerátoru, čímž zlepší jeho pohyblivost.

Příspěvky ze stejné kategorie: