Police do obývacích pokojů

Úžasné výhody regálů pro obývací pokoje

Nemovitosti a vybavení

Polička poskytuje nejlepší místo pro přidání osobního dotyku na displej bez ohledu na její polohu. Podělte se o věci, které odrážejí vaše koníčky a zájmy, a to výběrem nejideálnější police, která doplní vaše sběratelské předměty a žijící rom. S různými vzory polic na trhu mohou být možnosti trochu ohromující. Můžete však zúžit všechny své možnosti tím, že vezmete v úvahu barevná schémata použitá ve vašem obývacím pokoji dohromady s pohovky, počet položek, které musíte zobrazit, a dostupné místo.

Vylepšete svůj prostor

Malé místnosti mohou výrazně těžit z policových jednotek od podlahy ke stropu. Pokud máte omezený prostor, můžete věnovat zeď nové knihovně nebo police do obývacích pokojů.

Police do obývacích pokojů
Police do obývacích pokojů

Pokud máte nové regály, uspořádejte si věci ve svém prostoru tak, aby do nich byly umístěny většinu předmětů na policích, což by uvolnilo prostor pro pohyb a nábytek.

Přečtěte si také následující článek: Nečekané výhody moderních zahradních květináčů

Většina z nás pravděpodobně považuje květináče Miravila za nic jiného než běžné předměty, které jsou samozřejmou součásti normálního dne.

Přidejte své vlastní skryté úložiště

YouTube video

Hledejte robustní polici, která vydrží mnoho pohybu, a na nízké police umístěte boxy nebo koše, do kterých si můžete uložit věci. Pokud nemáte děti, můžete použít boxy k uložení DVD nebo jiných aktivit pro noční hraní.

Příspěvky ze stejné kategorie: