Venkovní osvětlení

Vyšperkujte svůj domov úžasnými venkovními světly

Nemovitosti a vybavení

Venkovní světla mohou znít jako zbytečnost. Pokud však výběru správných světel věnujete trochu času, můžete si být jisti, že desetinásobně zvýší hodnotu vašeho domu. Než se však vydáte na nákup venkovních světel, je třeba pamatovat na několik věcí, které z vašich venkovních světel udělají jednu z největších předností vašeho domu.

Top důvody, proč používat venkovní osvětlení

Když znáte výhody, jak instalovat venkovní osvětlení, můžete vymyslet dobrý návrh umístnění a typu osvětlení, který vám bude nejlépe vyhovovat. Níže jsou uvedeny některé z dobrých důvodů, proč je třeba umístit světla správně kolem exteriéru vašeho milovaného domu.

Venkovní osvětlení vám pomůže dosáhnout jednotnějšího vzhledu
Venkovní osvětlení podpoří krásu, hodnotu, bezpečnost a zabezpečení vašeho majetku

Venkovní osvětlení může přidat na atraktivitě.

Dobré venkovní osvětlení může vašemu domu dodat výjimečnou atmosféru. Některé doplňky, jako je například sloupkové světlo instalované na konci vaší příjezdové cesty, mohou dodat velmi příjemný nádech. Můžete také nainstalovat světla na různých místech, abyste vytvořili vrstvený vzhled a zvýšili celkovou atraktivitu vaší nemovitosti.

YouTube video
Jak osvětlit venkovní prostor – Nejlepší tipy na venkovní osvětlení od Lamps Plus

Venkovní osvětlení může vytvořit pocit bezpečí a jistoty. 

Dbejte na to, abyste měli dostatek světel na místech, kde je nejvíce potřebujete, zejména v blízkosti vchodů, chodníků a teras.   

Venkovní osvětlení vám pomůže dosáhnout jednotnějšího vzhledu. 

Chcete-li ještě více zvýšit atraktivitu svého obrubníku, můžete použít svítidla podobného stylu nebo ta, která patří do stejné kolekce světel, abyste vytvořili ucelenější vzhled.

Tipy pro výběr správného venkovního osvětlení

Zde je několik tipů, které vám pomohou vybrat vhodné venkovní osvětlení, které nejlépe doplní váš dům:

1. Zvolte vhodnou barvu.

Samozřejmě byste si nikdy nevybrali lampy do obývacího pokoje, které se hodí k vašemu dřevěnému nábytku nebo stěnám. Stejné pravidlo platí i pro venkovní svítidla. Pokud jste například natřeli svůj exteriér na modro, můžete si vybrat černé nebo cínové vzory. 

Pokud má váš dům zemitou a teplou barvu, zlatá a bronzová svítidla s ním mohou dobře ladit a dávají vám jistotu, že vaše venkovní osvětlení bude ladit se zbytkem designových prvků vašeho domu. 

2. Kupte LED diody.

Zářivky a žárovky jsou sice jasnější, ale největší výhodou LED světel je jejich odolnost, energetická účinnost a schopnost vydržet až několik let. Mnohé z dnešních LED žárovek jsou také stejně jasné jako jejich tradičnější protějšky, což znamená, že o nic nepřijdete. Pokud chcete venkovní osvětlení, na které se můžete spolehnout po velmi dlouhou dobu, zvažte investici do LED diod.

Příspěvky ze stejné kategorie: