Rohože do auta

Vyberte si ty Správné Sezónní Rohože do Auta

Auto moto

Sezónní rohože do auta jsou víc jak jen jednoduché dekorace. Správné rohože do auta nejen že vypadají skvěle, ale také chrání vaše vozidlo před blátem, špínou, vlhkostí a cestní solí. Nejen že zachovají životnost koberce vašeho auta. Bojují také s korozí po celou dobu životnosti vašeho vozidla.

Při nákupu těch nejlepších sezónních rohoží do auta musíte být připraveni na různé klimatické podmínky, abyste se mohli snadno vypořádat s čímkoliv, co vám příroda postaví do cesty.

Rohože do Auta na Zimu

V momentě, kdy přijde drsnější počasí, budete pro udržení podlahy v prvotřídním stavu muset používat rohože do auta, které jsou na tyto účely dělané. Tyto zimní rohože jsou vyrobeny z hrubších materiálů. Co je ale důležitější je to, že namísto tkaniny mají plastový nebo gumový okraj na obvodu rohože.

Rohože do auta

Dokážou tak zachytit déšť, špínu, sůl a tající sníh a zabránit jim zašpinit podlahu vašeho auta. Je to velice důležité, protože zabránění toho, aby se vlhkost a sůl zachytili pod rohožemi, nebo jen tak spočívali na podlaze, může mít dramatický účinek na to, jak vaše milované auto odolá v průběhu času korozi a rzi.

Rohože do Auta na Léto

Během teplejších letních měsíců vypadají sezónní rohože do auta značně odlišně než během zimní sezony. Pro začátek, počasí v letních měsících je o hodně sušší. Také čelíte méně srážkám, a proto budou silnice čistější než obvykle. Umožní vám to používat tenčí rohože, které mohou být pokryté nějakou stylovou látkou, která bude ladit s kobercem v interiéru vašeho vozidla.

YouTube video

Tyto letní rohože do auta nejsou pouze jednoduché a příjemné na pohled. Tkanina, která se na ně používá, má háčky, které zachycují jakékoliv nečistoty a zabraňují tomu, aby se dál šířili po vašem autě. Spodní strana těchto rohoží do auta je vyrobena z gumy, nebo plastu a tvoří tak odolný a pevný celek.

Vyřezat na Míru

Další důležitou věcí, kterou třeba mít na paměti při koupě rohoží do auta je, jak dobře do vašeho auta vejdou. Dbejte na to, abyste si vybrali rohož, která byla speciálně navržena pro půdorys vašeho auta. Pokud tak neučiníte, můžete skončit s nedostatečně pokrývající rohoží, nebo naopak s přesahující rohoží, která bude překážet pokaždé, když budete chtít šlápnout na brzdu, nebo na plyn.

Důkladné udělaná podložka bývá dodávaná s montážními jazýčky, nebo s malými otvory, díky kterým je možné je perfektně napojit na háky, které jsou na podlaze vašeho vozidla. Ty je drží na svém místě a brání jim během jízdy v pohybu.

Nikdy nenechte, aby roční období ovlivnilo to, jak se staráte o své auto. Se správnými znalostmi a trochou úsilí dokážete najít ty nejlepší rohože do auta, které vám pomohou udržet interiér vašeho vozidla v čistotě.

Přečtěte si článek o tématu motorovými oleji pro automobily.

Příspěvky ze stejné kategorie: