Propagačních dárků - zápisník

Dostupné nápady na reklamní dárky

Dárky a propagace

Hlavním důvodem, proč se mnoho podnikatelů rozhodne vzdát se reklamních předmětů, není nic jiného než náklady. Může to být proto, že vaše marketingová kampaň pohltila většinu vašeho rozpočtu, nebo možná máte pocit, že návratnost investic nebude hodná vašeho času. Co však v případě, že vám někdo řekne, že ve skutečnosti je mnoho reklamních předmětů, které vás budou stát pouze dolar nebo dokonce méně?

Je pravda, že většina dnešních spotřebitelů by chtěla dostat propagační e-mail minimálně jednou za měsíc. Tato míra schválení však může mít stále častější prudký pokles.

Měsíční kontakt nestačí na komunikaci, abyste udrželi svou značku naživu v mysli zákazníků. Nicméně, tyto levné reklamní předměty ležící kolem jejich domovů, dostanou vaši zákazníci každý den malé upomínky, takže když budou příště potřebovat váš produkt nebo službu, budete mít pravdu a okamžitě vás kontaktují. 

Níže uvádíme některé z nejlepších propagačních dárků, které vás budou stát pouze 1 $ nebo méně:

Záložka do knihy 

Pokud by vás zajímalo, zda lidé v těchto dnech ještě čtou, odpověď je velká ano. I když však vůbec nejde o knihomoly, při čtení uživatelských příruček nebo jiných důležitých materiálů na čtení mohou kdykoli použít záložku. A samozřejmě jsou tu lidé, kteří jen rádi sbírají záložky. 

YouTube video
Video: Proč reklamní dárky?

Otvírák na láhve 

Značkový otvírák lahví je velmi cenově výhodná volba a jsou také vynikajícím doplňkem klíčenky. Vaši zákazníci jistě ocení váš dárek na noci, když si chtějí jen vychutnat vychlazené a osvěžující pivo při užívání si svých oblíbených televizních pořadech. 

Propagačních dárků - otvírák na láhve
Propagačních dárků – otvírák na láhve 

Magnet na kalendář 

Stále více lidí dnes tráví většinu času prací v kuchyni. Pokud vaše firma nabízí vašim zákazníkům reklamní předměty ve formě magnetů na kalendář, které by mohly snadno připevnit ke své ledničce, pomůže jim to nejen při sledování dat. Může jim to také jemně připomenout produkty nebo služby, které nabízíte. Můžete také zakroužkovat speciální data, které si chcete připomenout.   

Zvýrazňovač 

Nejlepší reklamní dárky, které si můžete koupit v internetovém obchodě Promotionalgifts.eu, jsou ty, které jsou užitkové, což znamená, že jsou to věci, které lidé budou a mohou dennodenně používat. Podobně jako v případě rtů, i zvýrazňovače uvidí mnoho akcí.

Příspěvky ze stejné kategorie: