Navštivte lázně Slovinsko pro dokonalý odpočinek a relaxaci

Cestovní ruch

Lázeňský a wellness cestovní ruch je dnes jediným odvětvím, které nepocítilo negativní dopady recese. Místo toho se v průběhu let dále rozvíjela a rostla.

Ve skutečnosti existují tři hlavní důvody.

První je, že lázeňské a wellness nabídky jsou vám k dispozici vždy, bez ohledu na počasí během roku. 

Za druhé, povědomí o holistickém a zdravém životním stylu je nejen na vzestupu, ale stává se i trendem nové normality. Obrovský výběr produktů, procedur a cvičení z různých částí světa je nyní snadno dostupný. Dá se říci, že téměř každý si dnes uvědomuje důležitost duševní pohody a vyvážené stravy.

Lázně Slovínsko
Čerstvý vzduch, slunce… vám umožní strávit nezapomenutelnou wellness dovolenou v lázních Slovinsko

Za třetí, a to je jistě neméně důležité, populace v Evropě již nestárne, což znamená, že je třeba více řešit zdravotní problémy spojené se stárnutím. 

Navíc, kdo by nechtěl vypadat nádherně a zůstat fit co nejdéle a cítit se zdravý a silný po celý život? 

Dobrou zprávou je, že více než 130 vybraných wellness a lázeňských center ve Slovinsku vám to nyní umožní a nabídne vám rozmanitý a exkluzivní výběr procedur pro tělo, mysl i krásu. V zemi se nachází přibližně 87 přírodních termálních pramenů s teplotou vody od 32 do 73 stupňů Celsia. 

Během své návštěvy země můžete v těchto lázních a pramenech očekávat tu nejlepší úroveň hýčkání a relaxace, od kosmetických a estetických procedur plných potěšení a uvolnění až po terapie zaměřené na rehabilitaci a zotavení.

Pokud stále nejste přesvědčeni, zde jsou některé z hlavních důvodů, proč si vybrat slovinské lázně pro potěšení, relaxaci a lepší zdraví:

Vodní zábava pro celou rodinu

Lázně Slovínsko mají řadu vnitřních i venkovních vodních ploch, které jsou ideální pro koupání bez ohledu na roční období. Ponořte se do vodního světa termálních aquaparků s napínavými tobogány a různými vodními atrakcemi, které vám i celé vaší rodině poskytnou jiný druh dobrodružství. 

YouTube video
Lázně Slovinsko – Thermana Laško, Slovinsko

Relaxace uprostřed přírody 

Zdravotní střediska a lázně jsou inspirovány přírodou. Koneckonců bylo opakovaně ověřeno a prokázáno, že využívání přírodních léčivých faktorů dostupných v místním prostředí může prospět celkové pohodě a zdraví člověka.

Léčivé bahno ze solné pánve a další peloidy, které jsou často obohacené o minerály, lze používat k estetickým, relaxačním a léčebným účelům. 

Inhalace blahodárných aerosolů, jako jsou bylinné inhalace, mohou pomoci pročistit dýchací cesty a jsou ideální pro relaxaci.

Příspěvky ze stejné kategorie: