Pobyt v Thermaně Laško a jedinečné zážitky z hýčkání

Cestovní ruch

Hotel Thermana Park se nachází přímo u řeky Savinja v centru města Laško, které leží v centru slovinského lázeňského regionu. S polohou hotelu Thermana si opravdu nemusíte lámat hlavu, protože na místě nabízí téměř vše, co potřebujete. Pokud přijedete autem, máte k dispozici bezplatné parkoviště. Vlakové nádraží je také kousek od hotelu, pokud přijedete do Laška z Lublaně vlakem.

Možnosti ubytování v Thermaně 

V lázeňském středisku Thermana se můžete ubytovat v moderních hotelech, kterými jsou Hotel Zdravilišce Laško a Hotel Wellness Park Laško.

Bary a restaurace v Thermaně 

Lázeňské středisko Therman se zaměřuje především na gastronomické speciality. Zde se můžete těšit na pečlivě připravené pokrmy, které jistě uspokojí vaše chuťové pohárky. Thermana se snaží zajistit speciální gastronomii pro akce včetně svateb, obchodních setkání, srazů a dalších. 

Hotel Thermana
Thermana Laško je lázeňské město ve Slovinsku, které se nachází v blízkosti řeky Savinja

Díky své vynikající a obětavé práci získala Thermana dokonce různé kulinářské medaile z různých částí Evropy. Skvělé pohoštění z pečlivě připravených pokrmů si můžete dopřát v hotelových restauracích včetně restaurací Wellness Park Laško, Občerstvení Pri mostu a Zdravilišce Laško.

Vybavení a služby v Thermana 

Lázeňské centrum Thermana Laško nabízí moderní prostory a kongresové sály pro různé druhy jednání, obchodních setkání, kongresů, konferencí, přednášek, seminářů a dalších společenských akcí. 

YouTube video
Thermana Laško naše oblíbené lázeňské útočiště ve Slovinsku

K dispozici jsou také různé léčebné procedury a léčebné wellness programy, které jsou založeny na termální vodě Thermana. Léčebné programy sahají od základních procedur, přes preventivní procedury, léčebnou rehabilitaci až po specifické klinické procedury. 

V hotelu Thermana, který se nachází v samém srdci města Laško, můžete očekávat i další vybavení a služby, které nabízíme:

  • Elegantní hotel, který se může pochlubit prvky, které se hodí na Instagram
  • Bezplatné Wi-Fi, které je rychlé a dostupné v celém hotelu 
  • Několik termálních bazénů a koupališť v areálu hotelu
  • Různé možnosti saunování 
  • Fitness centrum na místě
  • Vodní skluzavka pro děti 
  • Fontána s termální vodou
  • Lékaři a wellness centrum pro rehabilitaci na místě
  • Široký výběr dostupných masáží a lázní  

Hotel Thermana Park (https://www.thermana.si/hr) nabízí vše, co potřebujete během svého pobytu ve vyhlášeném slovinském lázeňském regionu.

Co můžete očekávat při příjezdu

Jakmile vstoupíte do budovy, jistě vás ohromí schodiště, které vás vítá. Toto působivé schodiště je ve skutečnosti oblíbeným místem v oblasti pro svatební fotografie. 

Příspěvky ze stejné kategorie: