Zažijte luxusní pobyt v hotelu Thermana Laško

Cestovní ruch

Komplex se nachází v nedotčeném přírodním prostředí podél řeky Savinja se svěžími kopci v pozadí.

Nad hotelem se tyčí majestátní hora Hum, známá také jako „Laški Triglav“, ze které je malebný výhled na Laško. Do centra Laška se dostanete za pouhých 15 minut osvěžující procházkou po navržených turistických stezkách, které se táhnou po obou březích řeky Savinja.

Místo pro parkování    

Hoteloví hosté mohou zdarma parkovat na prostorných parkovištích u hotelu a také v garáži. Ten je placený a nachází se v areálu hotelu. 

Fedett medence v hotelu Thermana Laško
Hotel Thermana Laško nabízí několik krytých bazénů

Čas ubytování a odbavení  

Po příjezdu do hotelu budete informováni, že pokoje budou k dispozici po 14. hodině. V den odjezdu je nutné opustit pokoj do 11:00. 

Kapacita hotela

Hotel Thermana Laško nabízí svým hostům výběr ze 7 hotelových apartmánů a 181 moderních hotelových pokojů.

YouTube video
Perfektní rodinný víkend v Terme Laško – Thermana

Co hotel nabízí 

Hotelový komplex nabízí nekonečné možnosti, jak si užít a dopřát dokonalý odpočinek těla i mysli pod jednou střechou. 

Vaše cesta může začít v bazénu s termální vodou. Zde si můžete vychutnat osvěžující sklenici termální vody Laško, která může revitalizovat a stimulovat vaše tělo a zároveň zlepšit vaši pohodu. 

Pod krásnou skleněnou kopulí termálního centra najdete také širokou nabídku úžasných vodních relaxací. K dispozici je také wellness centrum, které nabízí zajímavý výběr lázní, masáží a dalších kvalitních hýčkajících služeb a relaxačních procedur. 

Jednou z nich jsou Wellness procedury s pivem a medem, které poskytují jedinečný zážitek, který lze zažít pouze v Lasku, a proto stojí za vyzkoušení. 

Další zážitek, který musíte vyzkoušet, najdete v Thermana & Veda Ayurveda Centre Lasko. Najdete zde tým indických odborníků, kteří vám pomohou s detoxikací organismu a silně vás přiblíží ke všem východním moudrostem, které podporují dobré zdraví. 

Váš žaludek jistě potěší i hotelová kuchyně. Vaše chuťové pohárky si budou moci vychutnat jejich gurmánské speciality v hotelu nebo À la carte. Můžete si také vychutnat příjemné prostředí kavárny s širokou nabídkou všech druhů dezertů a nápojů. K dispozici je také pestrý zábavní program, který může vaši dovolenou posunout na zcela novou úroveň. 

Zde jsou nabídky, které můžete v tomto výjimečném hotelu vyzkoušet a najít:

  • Restaurace a kavárny
  • Kongresové centrum
  • Fitness centrum
  • Sauna centrum
  • Termální centrum se skleněnou kopulí
  • Hala s termální pitnou vodou 
  • Thermana & Veda Ayurveda centrum
  • Wellness Spa centrum

Příspěvky ze stejné kategorie: