Sygic Navigation

Co byste měli vědět o Sygic Navigation

Auto moto

Každý hlasový příkaz vydává ženský hlas, aby se řidiči mohli soustředit na silnici. Je zde také možnost používat hlasy celebrit nebo Homer Simpson. Kromě toho Sygic poskytuje různé varovné funkce jako ostré zatáčky. Můžete také nastavit mýtné, dálnice a trajekty nebo nezpevněné silnice jako věci, kterým je třeba se vyhnout. Taková oznámení mohou uživatelé rozšířit a přizpůsobit tak, aby vyhovovaly jejich potřebám.

YouTube video

Další funkce je známá jako Kniha cest. Uživatelé mohou najít statistiky o svých výletech. Funkce SOS je správně implementována a velmi užitečná. Pokud je to možné, mohou být tísňová volání přímo z aplikace. V odpovídajícím okně je zobrazena poslední pozice společně s tísňovými odděleními, včetně policejních stanic, nemocnic a lékáren

Ovládání a obrazovka

Sygic Navigation

V nastaveních mohou uživatelé upravit zobrazení v navigačním podokně podle vašich předvoleb. Například v režimu na šířku může být zobrazen určitý indikátor rychlosti společně s některými informacemi, které se nacházejí na spodní části obrazovky. 3D mapy jsou užitečné, protože poskytují dobrou orientaci, ale mohou být v případě potřeby rychle zakázány.

Přečtěte si článek o tématu Sygic Navigation.

Příspěvky ze stejné kategorie: