Kotníkové boty

Dámské kotníkové boty, ve kterých se můžete předvést jako rocková hvězda

Krása a zdraví

Dnešní kotníkové boty jsou k dispozici v různých neutrálních odstínech černé, hnědé, šedé a šedé. Existuje však ještě mnoho dalších zajímavých odstínů, z nichž si můžete vybrat, včetně tmavě bordó a dokonce i jasně modré. 

Chcete-li svůj outfit jedinečně ozvláštnit, můžete zkusit sáhnout po kotníčkových botách, které jsou spíše ve veselejší barvě než v těch obvyklých neutrálních.

Nyní možná předpokládáte, že vaše možnosti výběru oblečení budou omezenější, pokud budete nosit barevné kotníkové boty. Nemusíte se však obávat, protože pokud investujete do barevných kotníkových bot, můžete si stále vybírat z mnoha možností. 

Noste je v každém ročním období 

Ať už je jakékoliv roční období, dámské kotníkové boty se vám jistě budou hodit. Můžete je totiž nosit, abyste svému standardnímu letnímu outfitu dodali nádech podzimu. Pokud si například chcete obout své krásné krátké letní šaty, můžete je spojit s kotníkovými botami místo obvyklých sandálů. 

Kotníkové boty
Kotníkové boty, jak vidíte na obrázku, jsou dostatečně teplé, takže jsou ideální na nošení v chladnějších měsících

Vaše letní šaty se mohou dobře hodit i ke krátkým kotníkovým botám, které jsou v doplňkové barvě. Oblékněte si na šaty sako s rukávy nebo džínovou bundu, abyste dosáhli krásného podzimního vzhledu. 

Kotníkové boty jsou těsné s punčochami

V neposlední řadě jsou kotníkové boty také nejlepším společníkem pro vaše punčocháče. Mnohé dámy obvykle těžko hledají boty, které by se k punčocháčům hodily. Vyšší boty a tenisky obvykle způsobují, že oblečení s punčochami působí nevyváženě a neohrabaně. Ještě že tento problém můžete snadno vyřešit kotníkovými botami. 

YouTube video
Kotníkové Boty A Dlouhé Sukně

Tyto kratší boty mohou dodat rovnováhu outfitům, které obsahují punčocháče. To znamená, že kotníkové boty si můžete obout pokaždé, když si chcete vzít na den punčocháče. Tato kombinace může doplnit cokoli od volného trička a džínových šortek až po svetr a skate sukni. 

Jak vidíte, ať už si k dámským kotníčkovým botám vyberete cokoli, nemůžete tím vlastně vůbec nic pokazit. Je to proto, že kotníkové boty jsou jedny z nejlepších módních kousků, které mohou dobře vypadat v kombinaci s téměř čímkoli, co máte ve svém šatníku. 

Příspěvky ze stejné kategorie: