Líčení rtů

Krása a zdraví

Matná rtěnka

Je ideální, když chcete vypadat moderně: matná rtěnka nemá nic lesklého, ale přesto dokáže přitáhnout oči pozorovatelů přímo k vašim rtům. Matné rtěnky totiž působí velmi odvážně, i když se nelesknou. Součástí mnoha těchto produktů jsou také hydratační látky, které není radno podceňovat, protože někdy je matného efektu dosaženo nadměrným použitím pigmentu na úkor hydratace rtů.

Matná rtěnka Catrice
Matná rtěnka Catrice

Perleťová rtěnka

Perleťová rtěnka je make-up, který je správně navržen tak, aby odrážel světlo.

Může být dokonalým spojencem pro zvláštní příležitost, večeři nebo slavnostní událost.

YouTube video

K perleťové rtěnce doporučujeme používat také hydratační krém, protože není známo, že by byly ke rtům tak šetrné (a rozhodně nejsou hydratační). Ale to o hydrataci je určitě diskuse, do které se musíme pustit, protože jsme se jí dotkli v kladech a záporech u každého typu rtěnky.

Hydratační prvky rtěnky

Pokud žijete v místě se suchým podnebím, víte, jak těžké je udržet rty hydratované.

Používání rtěnky s dobrou hydratační schopností je nejen praktické, ale může být také velmi užitečné pro zajištění toho, abyste dobře vypadala. Některé rtěnky s hydratačním složením obsahují přírodní složky, jako je aloe nebo vitamin E. Díky těmto složkám budou vaše rty více chráněny před vnějšími vlivy a také vám dodají pocit hebkosti. Kromě toho je třeba říci, že většina hydratačních rtěnek bude stále vypadat trochu leskle… což vás může ušetřit nutnosti přidávat lesk nebo používat lesklý primer a ušetřit vám čas!

Příspěvky ze stejné kategorie: