Konopného oleje

Lákavá Péče o Pleť Výhody Konopného Oleje

Krása a zdraví

Díky vysokému obsahu kyseliny olejové a linolové má konopný olej bohaté účinky proti stárnutí, které mohou chránit pokožku před různými stresovými vlivy prostředí, jež způsobují předčasné stárnutí pleti. Konopný olej může také zmírnit výskyt vrásek a jemných linek. 

Kyselina olejová je účinná omega-9 mastná kyselina, která se nachází v několika prospěšných potravinách, například v olivovém oleji. V kombinaci s dalšími mastnými kyselinami, jako je vitamin F nebo kyselina linolová, mohou tyto dvě kyseliny posílit kožní bariéru. Může také vypnout a hydratovat pleť a dodat jí mladistvý a zářivý vzhled. 

Silné duo mastných kyselin dokáže proniknout na povrch pokožky a pomoci zlepšit její vzhled i pocit zevnitř. To znamená lepší ochranu proti stárnutí a lepší zářivost. Všechny tyto účinné látky působí přes noc, zatímco pokožka prochází přirozenou regenerací. 

Konopný Olej je Protizánětlivý a Zklidňuje Podrážděnou Pokožku

Pokud jste se někdy potýkali s jakýmkoli zánětem kůže, jako je akné, ekzém nebo dokonce lupénka, jistě víte, jak nepříjemné může být snažit se získat zpět kontrolu nad svou pokožkou, aby byla opět čistá a klidná. 

Konopného oleje
Díky velkému množství mastných kyselin slouží konopné olej také jako velmi silný a účinný zvlhčovač

Naštěstí jednou z výhod konopného oleje získaného z rostliny konopí v péči o pleť je jeho schopnost zklidnit podrážděnou a zanícenou pokožku díky bohatému obsahu mastných kyselin. Protože je konopný olej ze své podstaty také antibakteriální, může také pomoci zahnat bakterie zodpovědné za tyto otravné pupínky. 

Konopný Olej je Účinný a Silný Zvlhčovač

Díky vysokému obsahu mastných kyselin slouží konopný olej také jako velmi silný a účinný hydratační prostředek. GLA neboli kyselina gama-linolenová je typ omega-6 mastné kyseliny obsažené v konopných semenech. Podporuje bariérovou funkci pokožky. Tato bariéra je neviditelná stěna, která chrání pokožku před dehydratací a stresem z okolního prostředí. Pokud má bariéra posílenou funkci, pomáhá vaší pokožce udržet vlhkost. 

YouTube video
Výhody používání CBD kapky pro vaši pokožku

Kromě toho má GLA také protizánětlivé účinky. zklidňuje podráždění a suchost a podporuje zdravý růst kožních buněk. Konopný olej je také bohatý na řadu omega-3 mastných kyselin, jaké najdete například v rybím tuku, který dodává pokožce potřebnou hydrataci, aniž by ucpával póry.

Nezáleží na tom, zda si vyberete hydratační krém napuštěný konopím, nebo použijete hydratační krém na obličej s konopím, který obsahuje přímo olej ze semínek, vaše pokožka vám jistě poděkuje za to, že o ni pečujete pomocí velmi výživné přírodní složky.

Příspěvky ze stejné kategorie: