Softshellové bundy

Co Byste Měli Vědět Při Výběru Softshellové Bundy

Krása a zdraví

Pokud chcete, aby vás vaše softshellová bunda ochránila před lehkým deštěm a větrem a zároveň zůstala prodyšná, nejlepší volbou budou membrány. Pokud sháníte bundu, která je prodyšná a teplá a ochrání vás před větrem, pak bude pro vás volba číslo jeden bunda bez membrán.

Jak To, že Jsou Softshellové Bundy Tak Pohodlné?

Softshellové bundy mají odlišné vrstvy jak hardshellové. Jejich vnější tkanina je v podstatě voděodolný a otěruvzdorný materiál, který velmi dobře transportuje vlhkost, ale neabsorbuje ji.

YouTube video

V tomto případě se využívá polyamid, polypropylen, nebo polyester. Druhá vrstva je často membrána, která umožňuje průchod vodní páry, ale odpuzuje vítr. Na vnitřní straně bundy najdete vlnu nebo kožešinu pro volnost pohybu, komfort a také pro ochranu.

Oblast Využití

Softshellové bundy

Díky různým kombinacím tkanin jsou softshellové bundy vhodné na různé způsoby využití. Pokud chcete najít nejlepší bundu pro vaše potřeby, musíte se zblízka podívat na její vlastnosti. Softshellové bundy bývají vybaveny kapucí kompatibilní s přilbou, zipy pod pazuchami, stahovacími šňůrkami a některými dalšími skvělými doplňky.

Příspěvky ze stejné kategorie: