Proform Treadmill Thinline pro

Všechny běžící běžce jsou bohaté na funkce

Krása a zdraví

ProForm běžící pás – přehled

Trať „Proform“ se vyrábí pomocí ikon Health and fitness, světový vůdce založený na Utahu ve výrobě posilovny. Při porovnávání s Proforem je nemožné ignorovat obrovské rozdíly v ceně, výkonu a trvanlivosti.Takco je to za běžné vlákno? Funkce. Ať už se jedná o levný mlýnek pro turisty nebo špičkové zařízení pro Maratonský trenažéry, všechny běžící běžce jsou bohaté na funkce ve srovnání s většinou alternativ ve třídě.

Největší konkurence pochází z NordicTrack, který je také vlastněn ikonou a používá mnoho stejných komponent trenažéru. Proform pásy pro rok 2019 mají HD dotyové displeje s webovými prohlížeči, podporují trenér iFit trenéra a další nabízejí vybavení, které vám usnadní pravidelné trénovaní.

YouTube video

Níže jsou uvedeny přehledy hlavních sérií řady Proform běžící v současnosti na trhu. Maloobchodní ceny se pohybují v rozmezí od $799 do $3 999, ale slevy online z cca 50% jsou zcela běžné. První je Boston Series, která se zaměřuje na Maratonský výcvik pro všechny úrovně dovedností. Dále jsou pro série a Power série, které jsou oceněny a vybaveny tak, aby splňovaly typické potřeby zákazníků. A konečně, Performance Series nabízí zlevněné treneady s kratšími záruce.

Proform Treadmill Thinline pro

ProForm také prodává stolní trenažéry s názvem Proform Thinline a Proform Treadmill Thinline pro. Na rozdíl od průměrného pracovního trenažéru mohou tyto práce podporovat intenzivní cvičení, když je pracovní doba v práci. Mají prostorné koleje, automatizovaný sklon/úpadek, mnoho tréninkovým aplikacím a možnost integrovat trenéra iFit .

Série pro

Řada Proform pro nabízí špičkové technologie, mimo Boston Series. Tři běžce v tomto sestavě za 2019 jsou vhodné pro běžci i pro pěší. Kapacita motoru se pohybuje od 3,5 CHP na pro 2000 do 4,25 CHP na 9000. Každá série pro seriál má 60 „x 22“, která je obzvlášť prostorná a má sklon/pokles od-3 do 15%.

Volba obrazovky konzoly je 7 „LCD (pro 2000), 7“ HD dotykovou obrazovku (pro 5000) a 10HD dotyková obrazovka (pro 9000).

Napájecí série

Výkonové série Proform je krok dolů z řady pro, ale my jsme fanoušky poměru výkonu a ceny. Oba stroje Power Series mají 20 „x 60“ a 15% automatizovaných nakláčků. 995i má motor na 3,0 CHP (Skvělé pro pěší turistiku a joggingu) a 1295i má motor 3,5 CHP.

Příspěvky ze stejné kategorie: