Nootropik

Adrafinil pomáhá zvýšit výrobu hypokretinu neurotransmiteru

Krása a zdraví

Adrafinilový přezkum: velký dodatek nebo nebezpečná chytrá droga?

Počátkem letošního roku jsem napsala článek o modafinilu, nebo o „neomezené pilulky“. Obvyklá Přezdívka je spravedlnost k tomu inteligentnímu drogu, protože je to určitě ta nejpodobnější věc , kterou budeš cítit jako v tom filmu limitless. Teď je čas na lekci z dějepisu a poznat jeho předchůdce adrafinil, který má stejně velký punč jako samotný limitní prášek.

Co je adrafinil?

Adrafinil, známý také pod značkou Olmifon, je inteligentní droga užívaný ke zlepšení ostražitosti, budíka a nálady. Byl objeven ve Francii v sedmdesátých letech a nejčastěji jej používají lidé, kteří pracují časně ráno nebo ti, kteří pracují na noční směně.

Nootropik

Adrafinil pracuje dvěma způsoby: Pomáhá zvýšit výrobu hypokretinu neurotransmiteru, která je zodpovědná za probouzelost. Vykopněte dávku do zářezu a adrafinil také sníží únavu. Zadruhé, tento zaměřovací lék zlepšuje kognitivní výkonnost a paměť tím, že se rozpadá glutamát, nejhojnější neurotransmiter v lidském těle.

Po několika letech pokusů a omylu vědci zjistili, že adrafinil je vlastně prodrok z modafinilu. Prodroga je chemická látka, která se po spotřebním rozčlení podle metabolismu těla na metabolity. V tomto případě je adrafinil metabolizován do modafinilu a můžete číst vše o nejpopulárnějším inteligentním léku, který je právě zde na trhu. Měl bys vzít Adrafinila? Pojďme se podívat.

Adrafinil vs. modafinil

Jak již čtete, adrafinil je prekurzorem modafinilu. Obě látky byly vyvinuty tak, aby ošetřovaly narkolepsii, idiopatickou hypersomnii, a posílily mentální fungování starých lidí. Vzhledem k tomu, že jeden z nich je v zásadě otcem druhé, mají dvě budíce podporující sloučeniny velmi podobné účinky.

YouTube video

Zdá se, že Modafinil je silnější ze dvou, protože Olmifon byl převzat z oběhu v roce 2011 společností Cephalon, francouzskou farmaceutickou společností, která koupila Laboratoires Lafon, společnost, která objevila adrafinil v roce 1974.

Adrafinil je převážně mozková stimulant. To znamená, že tato chytrá droga poskytne vašim mentálním schopnostem impuls, ale bude mít málo přenosu na vaši motorickou koordinaci, na rozdíl od jiných stimulantů. Vyšší úroveň v hypokretinu způsobuje, že v dopaminu, norepinefrinu a histaminu je špička, která vede k lepší ostražitost a soustředění, takže je to velmi dobrá studie.

Příspěvky ze stejné kategorie: