Ryobi generátor

Ryobi generátor je skvělá malá elektrárna

Nemovitosti a vybavení

Ryobi 2200-watový benzinový střídací generátor recenze

Důvody proč si někdo koupí přenosní generátor se mohou lišit podle osoby – někdo ho možná potřebuje na práci v oblasti bez elektřiny, někdo pro rekreaci v kempu, no jiný možná coby záložní zdroj energie – je-li však vaším důvodem přenosnost, tak ten generátor přenosný fakt musí být.

Váží je málo přes 22.5 kila, Ryobi RYi2200 je skvělá malá elektrárna, která, jak značí jméno, má výkon až 2200 watů na začátku a až 1800 watů nepřetržitého výkonu. Prostě řekněme, že byste měli 18 lamp se 100 watovými zářivkami, generátor by je rozsvítil. Ryobi se navyše povedlo to všecho vtesnat do jednotky, která měrí pouze cca 43 cm na výšku, 53 na délku a asi 27 na šířku. A jako bonus ke její pronosní velikosti, jednotka má i dvě úchyty, díky čemu ho můžete zvedat a přesouvat ve dvou, nebo, na hladkých površích, ním můžete manipulovat na kolečkách díky vysouvací úchytce, jako na kufrech.

YouTube video

Kontrolní panel vpředu obsahuje všechny důležité komponenty. Na to aby bylo možné vyprodukovanou energii využít jsou dostupné dvě 120 voltové AC téměř klasické zástrčky. Pro DC proud je dostupná 12 voltová zástrčka s kablem pro nabíjení olověných baterií. (Tahle zástrčka diponuje I vlastní poistkou.) Navyše jsou zde i tři LED displeje; jeden indikuje generator v provozu, druhý varuje před přetížením a třetí varuje před nízkou hladinou oleje. Kontrolní panel taky disponuje zástrčkou pro paralelní soupravu (není v balení), která umožní dvěm generátorům Ryobi RYi2200, aby byli spojené pro vyšší výkon. Zemnící svorka a automatický přepínač jsou zde taky, no ty opíše níž.

Ryobi generátor

Když generátor nakopnu, cítím se fakt bezpečně. Není zde žárovka, kterou by bol třeba pumpovat, žádný ventil a ani žádná páka sytiče. Prostě, Ryobi RYi2200 má jednou páčku pro zastavení, nastartování i provoz a na pár zatáhnutí budete jen momenty od tiché energie. První použití si vyžádá více námahy, jelikož třeba nastartovat mechanickou pumpou paliva, no zatím co paliva je v oběhu systému, generátor byste měli nastartovat od nuly do šestí potažení. Nám ovšem stačil první pokus. Když už RYi2200 jeden, automatický přepínač lze zapnout a vypnout, a díky němu se motor může vypnout a dát do režimu spánku, no v případě potrěby přidá nopaplatka.

Příspěvky ze stejné kategorie: