DCCS620P1 DeWalt

Tato horní rukojeť kompaktní řetězovou pilou nebude chodit na kácení stromů

Nemovitosti a vybavení

DeWalt DCCS620P1 20V Compact 12″ přezkum řetězové pily

DEWALT se v loňském roce na svých 20 voltových lincích vyhrál na venkovních síťových nástrojů. V současné době mají 20 Volt strunovou sekačku, ventilátor, nůžky na živý plot a nyní přidali novou DCCS620 12 „kompaktní Brusovou pilu. Nová 12 „řetězová pila má mnoho dalších vlastností, které najdete na větších řetězových pilotech 40 – Volt nebo FlexVolt, jako je napínače řetězu bez nástrojů, bezbrusové motory, automatická olejová mazáky s pevným kurzem a oregonský bar a řetěz.

Jedna položka, kterou chybí, je aktivační procedura s proměnlivou rychlostí. Model 20 voltů DCCS620P1 DeWalt má jednorázovou spoušť, která umožňuje běh řetězu při rychlosti 25,2 stop za vteřinu, když je spoušť vytažen. DeWakt DCCS620B 20V Max kompaktní bezdrátová převodová souprava holý nástroj s Brušovým motorem

DCCS620P1 DeWalt

Takže se podíváme na otázku, která je na mysli všech. Je možné, aby DEWALT byl maximálně 20voltový akumulátor správně napájen motorovou pilou? Odpověď je překvapivá Ano, může to být síla, baterie a kombinace motoru jsou v pořádku. Tato horní rukojeť kompaktní řetězovou pilou nebude chodit na kácení stromů, ale bude to dobře v limbování, zastřihování a také při řezání suchého dříví na staveništi. Ta pila byla překvapivě pružná, když jsme prořezávali borový strom, který jsme před pár dny vysadili, a neměli jsme žádné teplotní časové limity ani přetížení. Pro pilu s takovou velikostí a napětím to bylo opravdu dobré.

YouTube video

DCCS620 funkce

  • Nízký Odkopanec 12 „Oregon bar a řetěz
  • Kompaktní, lehký design (8,8 lbs)
  • Vysoce účinný bezbrušný motor
  • Nástroj-volný napínání řetězu a knoflík pro utahování lišty

Kvalita sestavení

Když se podíváte na všechny Akumulátorové pily z DEWALTU, uvidíte některé položky, které vypadají stejně. Napírač řetězu je nejspíše sdílený bod mezi všemi třemi bateriemi na trhu. Člověk by si také myslel, že by to bylo také možné, ale ta položka na této pile je trochu slabá. Řekneme, že uzávěr je menší než když je olejová maziva její pohyb, ale v každém případě, víčko dává pilce pocit, že by se člověk měl postarat o jeho seřízení.

Kompaktní brusové řetězové pily

Kromě uzávěru je ten pocit pily docela dobrý. Člověk by si přál, aby se přes spoušť měnili s proměnlivou rychlostí, ale použitý motor nemusí mít točivý moment na nižších RPM.

Příspěvky ze stejné kategorie: