OFRA Cosmetics

OFRA Cosmetics – vaše nejlepší volba pro kosmetické potřeby

Krása a zdraví

Její diplom CIDESCO zůstává nejvyšší kvalifikační certifikací na světě, pokud jde o estetickou a kosmetickou terapii, kterou lze získat. Jako držitelka CIDESCO Ofra analyzuje kůži a tělo a toto privilegium formuje její kariéru a průlomovou cestu.

Po úspěchu s prvními lázněmi se salonem otevřela další, které prosperovaly v 80. letech. Na počátku 90. let rozšířila své podnikání o distribuci některých produktů od evropských kosmetických společností v Austrálii, Jižní Africe a na Novém Zélandu. Distribuce se rozrostla celkem o 400 míst.

OFRA Cosmetics

V roce 1994 si David a Ofra vytvořili vlastní značku výrobků pro líčení a péči o pleť a OFRA Cosmetics byla vyráběna v zahraničí. David a Ofra se přestěhovali do USA v roce 1998 a otevřeli také výrobní zařízení ve Ft. Lauderdale. Úplně první lázně OFRA brzy následovaly, na jaře 2001, nabízejí exkluzivní ošetření těla, vlasů a obličeje pomocí produktů OFRA Cosmetics.

YouTube video

V současné době je OFRA Cosmetics uznávaná po celém světě v oblasti krásy. Jejich rozsáhlý seznam klientů, mezi něž patří renomované franšízy nebo celebrity, jako jsou olympijští atleti, Miss Universe, manželky soudců, politici, předsedové vlád a další slavné osobnosti z celého světa.

Na rozdíl od ostatních není OFRA Cosmetics jen další typicky řadovou společností pro péči o pleť a líčení. Je to nejuznávanější výrobce kvalitního a profesionálního make-upu a péče o pleť. Kromě toho OFRA Cosmetics patří mezi přední dodavatele kosmetických produktů do stovek salonů a kosmetických škol v USA.

Příspěvky ze stejné kategorie: