LED reflektorů

Výběr LED reflektoru

Počítač a technologie

Nyní přicházíme ke hlavnímu předmětu, LED reflektoru. Jejich základní a společné použití je zvýšit oblast osvětlení LED žárovky poskytnutí většího pokrytí tím, že změní paprsek vyzařovaný z LED. Jsou ideální pro osvětlení velkých ploch bez nutnosti instalace příliš mnoha.

Jsou vyrobeny z plastu s kovovým povrchem, aby zlepšily jejich reflexní schopnosti. Nejdražší z nich přicházejí se sub-čočkami, aby se zlepšila jejich kontrola nad LEDkami.

Překážky

LED reflektorů

I když existuje spousta výhod, o kterých budeme diskutovat později, existuje i několik nevýhod pro používání reflektorů ve vašem domě nebo v kanceláři. Například interakce mezi paprskem světla a povrchem může někdy změnit dráhu paprsků. Za účelem řešení těchto otázek je třeba provést změny, zvýšit odraz pomocí obrysů, rozptýlení pomocí fazet a spektrální filtrování povlakem, což zvyšuje složitost procesu instalace.

YouTube video

Navíc otevřený a lehký konstrukční styl LED reflektoru způsobuje, že ztratí kontrolu nad paprskem světla vyzařovaného z něj v dopředném směru. Ze 100 % světla pocházejícího z LED reflektoru je pouze zlomek povrchu, zatímco ještě menší část může být manipulována reflektorem.

Příspěvky ze stejné kategorie: