Držákům na lyže na auto

Co byste měli vědět o držácích na lyže v autě

Auto moto

V podstatě existuje několik druhů držáků, které můžete vzít v úvahu. Jedná se o střešní nosiče lyží, závěsné držáky, nákladní boxy, 4×4 držáky a také magnetické držáky. Každá z těchto kategorií držáků má své vlastní klady a zápory. Zatímco lyžařské držáky jsou omezeny na druh vozu, který máte, většina z nich má všestrannost pro různé typy vozů.

Jak upevníte lyžařské držáky?

Držákům na lyže na auto

Existují některé způsoby, jak lze namontovat lyžařské držáky. Mnoho lyžařů používá příčníky pro montáž lyžařských držáků. To lze provést pomocí zámku a posuvného stojanu na příčnících. Někteří lidé používají štěrbinové lišty k montáži lyžařských držáků. Pokud je to váš případ, budete potřebovat stohovatelné děliče pro jednotlivé výšky.

YouTube video

Pokud chcete použít lyžařské držáky s příčníky, budete to moci připevnit pomocí popruhů na spodním lištu. Jedná se o stojany na držáky, které se nacházejí na předních částech příčníku a 2 popruhy, které je třeba upevnit na zadní straně příčníku. Pokud lyžařské držáky přicházejí s nějakou ochranou proti krádeži, je to okamžik, kdy můžete uzamknout lyžařské držáky na příčníky a lyže v držáku.

Přečtěte si článek o tématu držákům na lyže na auto.

Příspěvky ze stejné kategorie: