H7 LED světla

H7 LED světla – Proč Přejít na LED Světlomety?

Auto moto

Existují dva druhy žárovek do světlometů a mezi ně patří žárovky s jedním paprskem a žárovky s dvojitým paprskem. Všechny světlomety by měli mít silnější a slabší louče (potkávací světla). Ostatní toho dosáhnou s využitím individuální žárovky, která je integrovaná pro tak nízkou tak i vysokou intenzitu světla, nazývá se dvojitý světlomet (Dual Beam).

Ostatní formy provedení mají 2 oddělené žárovky, jedna má nízkou a druhá vysokou intenzitu světla. Například žárovka H1 pro silný louč a H7 LED světla pro potkávací světla. H7 a H1 žárovky jsou klasické (Single Beam) žárovky.

LED Světlomety v Autech

H7 LED světla

LED světlomety v automobilech vytvářejí dostatek světla pro zvýšení viditelnosti. LED světlomety mají také určité vlastnosti, které souvisí se stylem, výkonem a číslem modelu.

Jas

Lumeny jsou v podstatě míra, kterou se vyhodnocuje jas žárovek, typické LED světlomety mohou dosahovat kolem 3000 lumenů, ale je velmi důležité věnovat pozornost tomu, kolik lumenů žárovka využívá pro samotné svícení, protože svítivost se často ztrácí při tvorbě energie v procese svícení.

YouTube video

Přečtěte si pokračování článku s názvem „H7 LED světla – Proč Přejít na LED Světlomety?„.

Příspěvky ze stejné kategorie: